Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek egy 18 éves fiu...

Mibe menjek egy 18 éves fiu szülinapjára? 16/l

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ.Pl.: hol lesz megtartva(kint vagy bent,esetleg szórakozóhelyen,vagy csak házibuli),tetszeni akarsz-e a fiúnak,stb.
2011. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol lesz a buli, mert szabadtérin mégsem lehetsz egy szál szoknyában ahhoz már kicsit hűvősebb van :)
2011. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csokissüti002976 ***** válasza:
Kényelmes cipő+farmer+cuki felső+engedd ki a hajad. ennyi. :D
2011. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A buli egy szórakozóhelyen lesz. :D
2011. szept. 17. 12:11
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat. xD
2011. szept. 17. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzed magad :) Szerintem ne farit vegyél, hanem szoknyát, de ha farmert veszel, akkor valami nagyon csini felsőt vegyél hozzá, esetleg magassarkúval. Elég hűvös van, úgyhogy vigyél kabátot (pl bőrdzseki), de szerintem pulcsit ne, mert utána csak a gond van vele, hogy hova rakd, meg bent úgysem lesz rajtad, kint meg elég a kabát. Ja, és valami kis táskát vigyél. A hajadat engedd ki, vasald ki, tűzd fel egy kicsit v valami. Ne sminkeld ki magad túlságosan, elég szempillaspirál+ceruza, esetleg szemhéjtus. Jó bulizást, majd írd meg, hogy végül hogy döntöttél :)
2011. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!