Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férfi segítségre lenne szükség...

Férfi segítségre lenne szükségem…Ajándék ötlet férjemnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyon szeret pecázni…gondoltam veszek neki botot de elvesztem hogy mennyi féle fajta van…állandóan szereli az autókat valamit mindig csinosítgat rajtuk de nagyon sok szerszáma van így nemtudom mi az ami hasznos lehetne…jószágokat tartunk konkrétan a peca után az a mániája de nem fogok tápot venni a borjainak🤣 annak orulne de nem lenne szemelyes igy tanacstalan vagyok🥲 legysziii valaki mondjon valamit ezek alapjan.?! Koszonom
okt. 16. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
A te férjed, bakker. Te tudod mit szeret és abból konkrétan mi van meg neki, mi nincs. Az én férjem is szeret szerelni, igaz ő nem autót, hanem a ház körül, így ő pl Makita gépeket és szetteket kap. De egyrészt én tudom, hogy ennek örül, másrészt tudom, hogy mi van már meg neki, mi nincs, mire vágyik és mi nem kellene neki.
okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom mit szeret de nemtudom mi az ami van es mi az ami nincs…rengeteg gepe es peca botjai vannak de attol nem tudom hogy mi az ami hianyzik ezek kozul🥲 ne olj meg mert nem vagyok profi a botokkal vagy epp a csavar kulcsokkal, hegeszto akarmikkel kapcsolatban😂
okt. 16. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben egy utalványt adnék neki egy horgászüzletbe, akkor azt vesz, ami neki kell.
okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Elmegy pecázni lepd meg táncos lányokkal.
okt. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, szerintem #4-es az otlet jo de mint a felesege mellozom ezt az opciot talan par evvel ezelott meg azt mondtam volna hogy najoo legyen🤣🤣
okt. 17. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Jegyet a kedvenc focicsapatának mérkőzésére.
okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!