Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszteri buliba, ruhaval...

Szilveszteri buliba, ruhaval szeretnek menni de magassarkut nem akarok felvenni mert akkor a baratomtol magasabb vagyok, es az kicsit ciki, ruha hosszu csizmaval nagyon bena?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a ruha és milyen a csizma. Lehet béna, de lehet jó is. De a lábadnak nem tesz jót. Miért nem veszel egy alacsonyabb sarkú, csini cipőt?
2011. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat a ruha rovid ,a csizma elegans ,holnap rakok a csizmarol kepet ,hat most nem allok ugy anyagilag h tudjak venni egy uj cipot
2011. dec. 17. 22:13
 3/7 A kérdező kommentje:

itt a csizma :

[link]


A ruhat meg igazabol nem vettem meg de vlmi rovidet akarok,csak nem tudom h menne vele vagy inkabb hagyjam ,es nadragot vegyek fel

2011. dec. 18. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő ruhával ez teljesen jó. A csizmában menj vásárolni, akkor látod, hogy áll együtt. Például egy ugyanilyen görög mintás ruha szerintem szuper választás lenne, mert harmonizál a csizmával, így tuti senkinek eszébe se jutna, hogy vajon miért vagy csizmában, hanem inkább csak azt látná, mennyire passzol az öltözéked a csizmához. Pl. egy hasonlót el tudnék képzelni: [link]
2011. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aham koszi szepen :)
2011. dec. 18. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:

ez igen!

ezt hogy találtadmeg?!!!

2011. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat elfogadnam ezt a rucit :P
2011. dec. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!