Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ciki-e a bicajos ruha?

Ciki-e a bicajos ruha?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kicsit komolyabban tekerni, és vettem gatyát, biciklis felsőt. De valahogy cikinek érzem, inkább ráveszek egy rendes gatyát, így viszont kényelmetlenebb, meg félig elveszik a lényege.

Nem is tudom, attól tartok, hogy ha meglátnak szomszédok, mit szólnak. Munkahelyre is jó lenne az alkalmasabb ruhában járni, de a kollégák főleg köcsögök bírnak lenni. Egyébként meg jó érzés felvenni, kellemesen bizsergető, lehet, hogy pont ezért érzem cikinek? :D


2011. okt. 28. 23:46
 1/8 anonim válasza:
attól függ.ha bálba mész ott azért igen.
2011. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
a bicajos ruha egyáltalán nem ciki és bátran viseld,de munkahelyre semmiképp ne tekerj abban:)
2011. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg jó érzés felvenni, kellemesen bizsergető, lehet, hogy pont ezért érzem cikinek? :D"


Akkor neked fétised van :) Nem vagy vele egyedül, vannak erre szakosodott oldalak :)

2011. okt. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki. Gondolj bele, ha elesel bicajjal...

Szerintem egy koponyatörés "cikibb" , mint a biciklis ruha...

2011. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyre miért ne?

Mindig normális bringás ruhában tekerek. Egyszer szólt be egy kollégám, de lerendeztem. "Nyugi, nem ebben fogok dolgozni. Az legalább olyan ciki lenne, mintha farmerban bringáznék."

2011. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A bringás ruci inkább sportolásra van,munkába lehet járni de fölösleges.
2011. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 3.: annyira azért nem súlyos a helyzet. :)


Azt nem írtam, hogy a munkába járás több mint 20km tekerést jelent. Meg lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, inkább az érdekelne, hogy mást is volt-e így, hogy kezdetekben cikinek érezte.

2011. nov. 6. 01:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Először fura volt. Örültem, hogy senkivel sem találkoztam a lépcsőházban. De most már úgy gondolom, hogy nem bicós ruhában tekerni ciki. Kb. 13 éve csak így tekerek.
2011. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!