Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen sportos de utcán...

Milyen sportos de utcán viselhető bicajos ruha (átok) van?

Figyelt kérdés

Shimano-tól csak horgászruhákat találok, de azok is olyan drágák, hogy... :S Aktívan lélegző anyaga van, meg 100%-ban vízálló, és soktízezerbe kerül. Na, nekem egy árnyalattal olcsóbb kéne :) de olyan ami sportosan és mégis utcai viseletnek néz ki.

Nektek milyen van vagy milyent vennétek?


2011. márc. 20. 20:46
 1/2 fantooom ***** válasza:
a dechatlonba nézegess be. ott van olyan bringás szivacsos nadrág ami amúgy tök utcainak tűnik. Mezt pedig akármelyik bringás boltban, amelyik tetszik. Vagy használt sport turisban is akadnak jók. Esetleg ha b.peti vagy menj el az elasticba. Ott akadnak rendelésből visszamaradt használatlan mezek olcsón
2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a decathlonos equarea anyagú pólók váltak be. Valami fitnesz cucc, de én egyetemre járok benne. Egyszerű szabásúak, egyszínűek (minimális mintával esetleg), van férfi és női szabású, hosszú vagy rövid ujjú, nyakánál cipzáras stb. Elvileg valami párologtatós anyag, gyakorlatilag gyorsan szárad és nedvesen sem zavaró, nem tapad az ember hátára. 2-3 éve használok 7 darabot télen-nyáron naponta, kutya bajuk, jól bírják.
2011. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!