Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Meddig illik Boldog Újévet...

Meddig illik Boldog Újévet köszönteni,ha mondjuk nem találkoztam valakivel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Talán úgy január első feléig, de ez attól is függ, hogy amúgy mennyire gyakran találkoztok. Ha normálisan mindennap, mert mondjuk együtt dolgoztok, de az illető miat két hétig szabadságon van, a többiek viszont dolgoznak, akkor lehet hanyagolni. Ha iskolába mész vissza, akkor azért 11-én még illik, mert ugye akkor mindenkinek 11-én lesz az első "megjelenése" (elméletileg).
2021. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Boldog uj evet kivanni szilveszter ejfelkor illik annak akivel bulizol ... masnap mar nem aktualis, hiaba talalkozol barkivel is.
2021. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem úgy január feléig okés. Január végén egy kissé fura már, hiszen már jó pár hét eltelt az év kezdete óta.
2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

2.!

Az igen! Újév napján nem illik, meg nem aktuális "Boldog új évet!" kívánni. XDD


Szerintem január első feléig teljesen oké, ha valakit csak virtuálisan tudtál köszönteni. Ha egyáltalán nem és még fel sem tudtad hívni, akkor én még akkor sem néznék az illetőre furcsán, ha mondjuk január második felében vagy február elején kívánná. De ha például van karácsonyi ajándékod, amit nem tudtál odaadni, akkor annak az átadása kíséretében szerintem még mondhatod szerintem.

2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Thomasblr válasza:
54%

Szerintem jovoheten meg ok utanna mar felesleges. (jan4-jan10)


1: szerintem igyis-ugyis felkoszontott mar mindenki mindenkit minimum Facebookon...


2.-nak igaza van...nagy party arc lehet


BUEK helyett eleg ha csak szep napot kivanunk a masiknak!


De azert... Boldog Uj Evet Kivanok! 2021

2021. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
7-10 nap
2021. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Pár napig.
2021. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha illik, ha nem illik én, aki ismerőssel találkozom, annak köszönök. Főleg nem a gyakoris névtelenek fognak ebbe beleszólni.
2021. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Volt akinek áprilisban kívántam mert akkor találkoztunk először persze nem úgy mentem oda hogy Boldog új évet .

Ha nem Köszöntelek új éveden !

2021. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Január végéig nem is látom az ismerőseim nagy részét :)

De a gyakorin azt tanultam, rájuk sem szabad nézni, nemhogy boldog Újévet kívánni nekik.


Köszönöm gyakorisok! Más ember lettem miattatok!

2021. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!