Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékokat, díszeket...

Milyen ajándékokat, díszeket tudunk készíteni a gyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen egyszerű, kézügyességet igénylő,kreatív dolgokat tudtok ajánlani Karácsonyra?

Szeretnék az idén a párommal és a 11 éves fiával valami ajándékokat készíteni, valamint karácsonyi díszeket. Szívesen fogadom az ötleteket, mert nem vagyok ebben túl jártas. Közös családi programnak is szánom, valamint a nagyszülőknek szeretnénk örömet okozni valami jelképes, mégis eszmei értékű ajándékkal.

25/N



2016. nov. 7. 09:48
 1/4 klopusz ***** válasza:

Karácsonyfadíszeket sok mindenből lehet csinálni. Tobozból, hungarocell-gömbökből, szódabikarbónából, papírból, dekorgumiból, de akár régi gombokból, anyagdarabokból is.


A szódabikarbónás linkje:

[link]


Aztán: kartonból képkeretet, de akár hímezni is lehet (a fiam nagyon szeret hímezni, bátyám meg szeretett varrni).


Remélem, segítettem.

2016. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez a szódaporos dísz jónak tűnik! :)
2016. nov. 7. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szódabikarbónás díszek, de azt már előttem említették.

Dísz készíthető pattogatott kukoricából, egyszerű mézeskalács tésztából, illetve dióból, amit arany és ezüst alufóliába burkoltok.


Nagyszülőknek pedig sütnék, a gyerek bevonásával, valami finomat, kedveset. Mézeskalácsot, akár dísszé fazonírozva, puszedliket, kekszeket stb.

2016. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. nov. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!