Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol fogod beszerezni a karácso...

Hol fogod beszerezni a karácsonyi ajándékokat?

Figyelt kérdés
Milyen kedvezményeknek örülnél?
2016. nov. 2. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, amit neten rendeltem, van, amit boltban vettem. Annyira nem nézem a kedvezményeket, persze örülök ha vannak, de nem ezen múlik megveszek-e valamit.
2016. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Neten rendelek mindent innen-onnan. Két picim van, nem igazán tudok elmenni vásárolgatni. Leginkább ingyen-postás akcióknak örülök :-)
2016. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Webáruház és én is az ingyen szállításra szavazok, legtöbbször a Postán maradó változatban, mert nem szeretném ha az ajándékozott venné át a csomagot és megsejtene valamit.
2016. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

én a Regio-ban vettem,illetve én is rendeltem az internetről

én se nézem hogy van-e kedvezmény,ha tudom hogy valamit szeretne a gyerekem akkor nem nézem az árát hanem megveszem neki

2016. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy játékboltokban a játékokat. A felnőtt dolgokat a megfelelő boltban. Nem szeretek neten vásárolni.
2016. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és az akciók bem érdekelnek.
2016. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha konkrét elképzelés van, azt szinte mindig neten. Válogatni a Müllerben, esetleg nagyobb plázás játékboltban szoktam. De már nem mindig játékot kérnek a gyerekek, volt már akvárium, telefon, ruha, parfüm is.
2016. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiamnak már megvettük. A Mall.hu-ról rendeltem egy Play-doh gyurmakészletet. Áron alul volt, és adtak hozzá plusz egy tégely gyurmát ajándékba.


A család többi gyerek tagjának (unokaöcsi, keresztlány...) még nem tudjuk mit veszünk, így azt sem, hogy hol...


Milyen kedvezménynek örülök? Ha olcsóbb, mint máshol...

2016. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Webaruhazakbol altalaban,arakat osszehasonlitom,mar figyelgetem az akciókat,ha van olyan,amit szeretnék,es nagyon jo áron van,megveszem...

Mi nagyobb ajandekokat szoktunk venni karacsonyra igy simán 5-10ezres kulonbsegek is lehetnek..

2016. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megrendelem a neten, aztán elmegyek érte a boltba és felveszem. Így elkerülhető a kérdezősködés, és spekulálás, vajon mi lehet a csomagban. :D Mivel fix ötletem van, és ez nem lesz leértékelve mert slágertermék, így akciókra nem számítok, a click&collect még szinte mindenhol ingyenes. Az apró ajándékokat meg beszerzem, amelyik boltban épp találok valamit. :)
2016. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!