Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyit szántok karácsonyi...

Mennyit szántok karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekel leginkább, akik átlagkeresettel rendelkeznek mint mi, és akiknek ugyancsak nincs félretett pénzük, max 50-100 ezer. Milyen összeget költötök a szüleitekre, testvéreitekre, na meg persze egymásra a férjetekkel?

Az összkeresetünk max 150 ezer, de változó.


2014. okt. 27. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi fejenként 5000 forinttal szoktunk számolni, persze van, hogy 1 emberre kevesebb jön ki, de az másnál meg pluszba.

Összesen 9 embernek veszünk ajándékot, tehát össz 45-50 ezerre jön ki. Van, hogy "elcsúszunk" a költségvetésben és ez többre jön ki. :/

2014. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Bocsánat, nem olvastam végig a kérdést, a mi össz bevételünk 1 hónapban 250 ezer, de a tél elején a páromnak kötelezően túlóráznia kell több hetet, így bejön 1 hónapban akár 350 ezer is. (Remélem nem baj, hogy azért válaszoltam.)
2014. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek, testvéreknek, rokon kölyköknek 1000 -2000 forint között, saját gyerekünknek 15 ezer körül, magunknak meg valami nagyobb értékű közös ajándék.
2014. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Azért tettem fel a kérdést, mert a férjem kicsit drága ajéndékokat nézett ki a családjánat(tablet stb), ami tulajdonképpen nekünk sincs,mert nincs rá pénz, de ő majd kap olcsón és vesz nekik(állitólag kap 20 ezerért, de gőzöm sinc hogy milyent).Ilyen ötletei vannak de csak most újabban,eddig senkinek nem vett semmit,max nekem valami nagyon apró dolgot,de nem merek semmit mondani. Én max a tesómnak veszek valamit 2-3 ezerért, nekünk sosem volt fontos az, hogy mennyibe kerül az ajándék.

Hagyjam rá?

2014. okt. 27. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk változó. Általában 2-3000 fejenként, de ha pároknak közösen veszünk, az max. 5000. Mi kb. 300 körül keresünk havonta, de rengeteg a kiadásunk, egymásnak nem is veszünk semmit. Tavaly semmit sem vettünk, és kértük, hogy nekünk se vegyenek, mégis kaptunk, így idén mi is veszünk valami apróságot.
2014. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Semennyit

Ilyenkor el is utazok hogy véletlenül se találkozzak egyetlen karácsonymániás ismerősömmel se.

2014. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7 éves öccsének is tabletet akar, én pedig valami kis ajándékcsomagra gondoltam, édesség, meg valami apróság. Nem sajnálom én csak nem állunk jól, albérletben is lakunk..
2014. okt. 27. 13:41
 8/9 horbeni ***** válasza:
100%

10-20 ezer forint meg el erre.

inkább jelképes ajándékokat adunk

év közben máskor többször kifejezzük egymás felé a szeretetünket, tiszteletünket

2014. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Felesleges tabletet venni, főleg egy hét éves gyereknek. Ha majd felső általánosba megy, akkor lehet venni, de azt is a szülei, addig meg nem kell neki, olvasni is alig tud, nem kell elrontani a gyerekkorát.


Én még nem dolgozom, 16 éves vagyok, zsebpénzből veszek/készítek ajándékot, most éppen 25ezer forintom van félretéve, anyumnak és nevelőapumnak, és apukámnak és a feleségének együtt veszek 2szer 2-3ezer forint értékű ajándékot maximum, húgomnak és a két unokatesómnak 500-1500 ft, két mamának és a papámnak valami kézi készítésű. Kb. szerintem 10ezer forint lesz, de próbálom kevesebből kihozni.

2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!