Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit venne karácsonyra a...

Ki mit venne karácsonyra a fiú tesójának?

Figyelt kérdés
Ha szokványos lenne a viszonyom a testvéremmel nem tenném fel ezt a kérdést, mert gondolkodás nélkül tudnám mit ajándékoznék neki. Mi viszont kb. 10 éve ellenségek voltunk, 4-5 évig nem beszéltem vele mert sok olyan dolga volt amivel megbántott és egyedül nem tudtam mit kezdeni.Most viszont próbáljuk rendbe hozni a dolgokat mert régen nagyon jó tesók voltunk, viszont mára szinte már nem ismerem őt, olyan mintha idegen lenne annyira blokkoltam a vele kapcsolatos infókat. Ti mit vennétek ilyen esetben?
2013. dec. 14. 18:14
 1/9 anonim válasza:
Én a tesómnak egy hajómakettet vettem,ami egy üvegben van.;)
2013. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vagyis üvegbe épített hajómakettet,vagy nem tudom hogy mondani:DD Szép,mutatós kis ajándék:)
2013. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meghívnám egy ebédre vagy vacsira egy szolid étterembe és megbeszélném vele a dolgokat.
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

étterembe azért nem mennék vele :) nekem túl nagy lépés lenne, és nagyjából már megbeszéltük, de a kiesett évek nem pótolhatóak.

ez a hajómakettes nem rossz ötlet. hasonlóban gondolkodtam már én is.

2013. dec. 14. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:

hidd el, akkor sem egyszerű, ha jóban vagytok...

:D:D


mivel a tesóm edz és mellette fogyózik, de úgy érzem,hogy nem megfelelően étkezik, (már hullik a haja), ezért olyan étrendkiegészítőt fog kapni, ami pótolja az ásványi sókat vitaminokat és az elvesztett fehérjét is.(már 40 kg minusznál tart,)


kap mellé még vagy kesztyűt, vagy 10kg-os súlyzókat.


attól függ mennyit szánsz.

én feldobox élményajándékot adnék (ez 12E körül van)

2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én a testvéremnek nyakkendőt vettem. 26 éves, de a munkájához ki kell öltöznie elegánsan, úgyhogy örülni fog neki. Én 3000 Ft-ért vettem, de vannak drágábbak, olcsóbbak is.
2013. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csokit vennék neki meg rajzolnék egy képet amin együtt vagytok (persze nem szerelmes képet) és írnék még mellé valamit.
2013. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Képeslapot két régi fotóval mikor kicsik voltatok és aranyosak. (Tömegajándék, de egy találó idézettel fel lehet dobni és nem is ez a fő aji). Ez a makett nekem is tetszene.

A [link]

is találhatsz, olcsó és hasznos ajándékot. Van köztük minden.

2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én tesóm 16! és nagyon szereti a természetet! tehát kombináltam és vettem neki egy nikon fótógépet, amit már 2 éve használ. természetfotós lett belőle! :)
2014. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!