Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek megkapom Karácsony...

Szerintetek megkapom Karácsonyra a PC-t?

Figyelt kérdés
Karácsonyra PC-t kértem, és anya megkért, hogy nyomtassam ki a konfigurációját (mert egyik ismerősünk szokta rendelni a hardverek, Ő telepíti a gépeket stb), na és neki gondolom odaadta, múltkor fél füllel hallottam, hogy épp beszél róla. De ma azt mondták, hogy nem fogok kapni. De én eddig mindent szinte megkaptam amit kértem karácsonyra (jó végülis nem ilyen drága dolgokat). + Mindig megmondták, hogy mit fogok kapni, mert tudják rólam, hogy nem szeretem a meglepetéseket. Ezek alapján lehet, hogy most megfogok lepődni 24.-én? Vagy megkapom vagy csalódás lesz?:DD

2013. dec. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ezt mi honnan tudjuk????
2013. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Részvétem...
2013. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aspikami ***** válasza:
82%
Nagyon sajnállak, hogy ekkora stresszben kell élned. Komolyan, hogy bírod elviselni?!
2013. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Várj, belenézek az üveggömbömbe.
2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély,hogy megkapod.Kilátások rá jók:)
2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

50-50 %

Csak mert nem ismerjük a szüleidet.

2013. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!