Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom még messze a Karácsony,...

Tudom még messze a Karácsony, de hogyan oldottátok, oldjátok meg a 24-ét 2 pici gyerekkel, nagyszülők nélkül?

Figyelt kérdés
Templom, mozi, ahogy eddig sikerült "megoldani" 1 gyermekkel, de most már a kisebbik is 3 éves, elég mozgékony:))
2012. szept. 25. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem értem ezt a kérdést. Te laksz a lakásban 2 picivel? Egyszerű! 24.-én délután feldíszíted a fát vagy díszítitek aztán valami fincsi vacsora és egy kis esti Karácsonyi tévézés. Reggel meg jöhet a meglepi.
2012. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Főzni máskor is szoktál gondolom,sütit előtte napokban is lehet.

Este elalszanak,akkor karácsonyfát diszitesz.

templomba el tudsz menni gyerekkel,moziba nem értem minek karácsonykor,nyitva sincsenek sztem

2012. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem voltam világos.

Együtt nem díszítünk, nálunk még megvan a varázs:)) és szeretném is megtartani. Nem a főzésa probléma, hiszen nem is arról kellene, hogy szóljon az Ünnep. A titkos fa díszítés a legnagyobb problémám, mivel azt délután 4-ig kéne valahogy megoldani-gyerekek nélkül.

2012. szept. 27. 14:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nyitva vannak a nagyobb mozik, nem vagyok híve, csak kényszer volt már egyszer. Templomba együtt kellene mennünk, tehát ezért probléma..Na mindegy, mindenkinek más a fontos, máson van a hangsúly, ami nem baj..köszi.
2012. szept. 27. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy a 2 gyerekkel?

Akkor altatásidőben feldiszited gyorsan a fát.

Ha van párod,egyikőtök elviszi szánkózni a gyerekeket és megoldva.

2012. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem anyukám egyedül nevel, és úgy oldotta meg, hogy karácsony előtt egy héttel bezárta az egyik szoba ajtaját.( a Jézuska becsukta és nem szabad kinyitni, nehogy megzavarjuk), aztán egyik éjjel amikor már aludtam akkor bement és feldíszítette a fát+ajándékok csomagolása. 24. én pedig elmentünk sétálni, hogy megnézzük kihez érkezett már meg a Jézuska. ő mindig eljátszotta, hogy bennmaradt a táskája és ezért visszament amíg én megvártam kinn.(ő addig kinyitotta a bezárt ajtót+felkapcsolta a fán az égőket). amikor megérkeztünk addigra a Jézuska mindent megcsinált.:)
2012. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam, apu elvitt sétálni a városba. Régen hó is volt, akkor szánkózás vagy kori a Balatonon volt a program, meg karácsonyfa számlálás (ahol már látni lehetett a világító, díszített fákat az ablakban). Ez volt 3-4 óra körül, addig anyu díszítette a fát.

Hazaértünk, volt nagy ámulás, átöltözés, ajándékozás, vacsi.

Kb. 7-8 éves koromtól bekapcsolódtam a díszítésbe, és utána volt a séta. Ez kb. 11 éves koromig megmaradt.


A süteményeket előtte napokban csináltuk, főzés meg aznap volt mindig. Ebben mindig szerettem és szeretek a mai napig is segíteni.

23/N

2012. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!