Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Boldog karácsonyt! Ki mit...

Boldog karácsonyt! Ki mit kapott, illetve adott? Hogy telik?

Figyelt kérdés

Ez pontosan az ezredik ilyen kérdés, de én most jutottam géphez, és már az összes ilyen kérdést elolvastam.


Na szóval akkor kezdem:


Kaptam: egy rakás csini ruhát, sálakat (mintha összebeszéltek volna, sálat szinte mindenkitől, de egy csajnak sose lehet elég sála :-)), aztán parfümöt, antikvár útikönyvet (egyik kedvenc műfajom), új pénztárcát (kifigyelték, hogy elszakadt), övet, tusfürdőt, szempillaspirált, és egy nagy bonbont. Mindezt a teljes, kiterjedt családtól összesen.


Adtam: szintén összesen, kinek mit: bögrét, sószórót (kinek milyen minta kell, kutyás, cicás vegyesen), vásárlási utalványt, borotvát, bonbont, nagy üveges cukorkát, kávé-csoki csomagot, rokongyerekeknek apró játékot és csokit. Sok pici apróság, egyik se nagy valami, de hála Istennek, örültünk egymás jószándékának. A legszebb az volt, amikor már az ünnepi ebéden használatban láttam a cicás sószórót :-))

Szeretnék olvasgatni sok-sok családi történetet is, amit szívesen megosztanátok! Szép ünnepet!


2011. dec. 25. 22:16
 1/3 anonim válasza:

Leírom én is, ha már itt kell ülnöm úgyis a gép előtt Karácsonykor. :)


Adtam: egy közös képet szép képkeretben, mellé egy olyan telefont, ami tényleg csak telefonálásra jó, de még ez is földöntúli tudomány szegény Apumnak :), aztán közös képekből csinált naptárat Anyuméknak, mellé pici tekerős zseblámpákat, páromnak meg kesztyűt és egy plüss gekkót, mert Ő azokat szereti... :) Ja és egy barátomnak házi készítésű órát.


Kaptam: könyveket, cicás üléshuzatot a kocsimba, pipere dolgokat, saját verset, társast és cicafigurát.


Ebből már ki lehet találni, hogy én is szeretnék cicás sószórót. :D


Családi történet? Háát... Hála Istennek minden jól ment, ettünk-ittunk-nevettünk. Mondjuk ami még nem fordult elő egyik évben sem: A macskám letépte a fáról az égősort :D

2011. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Földön túli tudomány" :) ez aranyos!


Na szóval!

Adtam gyermekemnek játékokat, fejlesztőket.

Páromnak telot, ami szintén csak telefonálásra jó, de ő nem is akart, megvan teló nélkül de legalább én hagy érjem őt el...

Tesóm polót amitől féltem hogy nem fog neki tetszeni, mert nem az ő színe de rögtön felvette és azt mondat ebbe fog elsőnek dolgozni menni! :) Meg egy IKÚ tesztet aminek szintén örült.

Anyukámnak picire össze csukható asztalt, nagyon örült neki.

Apuéknak naptárat a fiam képeiből és azt mondták ennél szebb ajándékot nem is adhattam volna.

Nagymamám és nagynéném is ilyen naptárat kapnak.Mondjuk tőlük félek mert tavaly nem kaptam tőlük semmit (ami ne baj), de ezért megsértődtek hogy ők viszont kaptak tőlem és ki sem bontották, remélem idén nem ez lesz.


Kaptam Vavyan Fable könyvet, kedvenc íróm róla kaptam a nevem, és személyre szólóan fogja is nekem dedikálni az ünnepek után. :)

Pénzt.

Egy kávés készletet 2db konyha ruhával (ezen jót nevettünk, enyhe célzás mert volt egyszer hogy apám megakarta törölni a kezét, és na ná hogy nem a tiszta ruhát fogta meg, hanem a halál koszosat amit még nem raktam a szenyesbe)

Egy nagyon szép és jó sütis receptkönyvet, amibe jó sütik vannak és nagyon sok (mire végig sütöm leszek vagy 80 éves, még ha minden héten sütök egyet akkor is), és tele van képekkel.

A legfontosabb pedig hogy a fiam 24-én kb dupla anyi szót mondott mint eddig.Olyan aranyos volt ahogy oda ment a tesómhoz és csak anyit mondott neki "Sasa (Szasza) fa!"Megmutatta a karácsonyfát.

Majd végig sorolta milyen színü díszek vannak rajta.

Hát ez mindennél szebb ajándék volt.


A fiam minden évben 24-én meglep valamivel, pedig még csak 3 éves.

Első karácsonykor 23-án még cseresznye nagyságú volt a köldöksérve esti fürdésnél.24-én reggel első pelus cserénél a sérvnek nyoma sem volt.

Tavaly 24-én indult el.

Most pedig neki állt beszélgetni.


Ja a cicám saját magát adta, úgy fekszik a fa alatt mint egy ajándék. :)


Idén mindenki nagyon örült az ajándékoknak, és én is csupa olyat kaptam aminek örülök.

Idén apuék sem csak 20 percre jöttek át, mint eddig és a sütikből is ettek, pedig nem szoktak.

Jó volt az idei karácsony.

2011. dec. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

telefont

telefontokot

karórát

könyvet

csillogós tollakat

pénzt

2011. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!