Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáitok is szereti a...

A cicáitok is szereti a karácsonyt, illetve raktok nekik is ajándékot a fa alá? :-)

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A macskám nem tudja mi az a karácsony de szoktam neki ajándékot venni.
2010. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
sztem a macskák magasról lekakilják
2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)

Ami érdekli őket, az a karácsonyfán lévő díszek tönkretétele. :D Az ünnepi kajákból kapnak pár falatot kóstolónak (persze a sütikből nem), meg ilyenkor valami extrább kaját adok nekik, amit hétköznap ritkán kapnak. Játékot, meg ilyesmiket hiába vennék nekik ajándéknak, mert amit én veszek az sosem érdekli őket, ellenben amit ők találnak (vagy lopnak el), pl. kupakok, zoknik, egyebek, az sokkal izgalmasabb.

2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyon várja, már az adventi koszorút is együtt készítettük, mostanában pedig karácsonyi dalokat tanulunk. Azt mondta, ha jól tudom, éppen tegnapelőtt, hogy nagyon várja már a karácsonyt, és reméli, hogy nagyon jól fog telni az ünnep.
2010. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez természetes,hiszen családtag.Jár neki incsi-fincsi különleges cicakaja,amilyet még nem evett! Ez tuti ajándék,és idáig még minden évben bejött....
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A karácsonyfát nagyon szereti, pontosabban lepofozgatni a díszeket. Sosem szólok rá ezért.

Persze, hogy kap ajándékot is, születésnapjára is szokott.

2010. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

a csilivilit nagyon szeretik, főleg megpöckölni.

egyik éven hajnal háromkor DŐŐŐŐLT A FA:)))

azóta kikötjük.

2010. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A macskát vagy a fát? :)
2010. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

a fát szívem:)) de az hagyján, hogy ledöntötte, de volt. hogy megette az ezüstszálat.

megy a fekete macska riszálva, feltartott farokkal és villog a valaga:)))

na kérem, kesztyű, csipesz és 20 cm, ezüstszál a végeredmény.

aztán nem is volt később olyan vicces, mikor az orvos azt mindta, hogy el is vághattuk volna a beleit.

szóval nem szabd kihúzni belőle.

2010. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"villog a valaga"

Ezen akkorát röhögtem. :D

2010. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!