Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vonalkódbeküldős Whiskas...

A vonalkódbeküldős Whiskas nyereményjátékban valakinek küldtek ajándékot?

Figyelt kérdés

Azt írják, hogy az első 5000 beküldő garantált ajándékot kap.

Én most is és előző hónapban is az első nap reggelén nyitásra rohantam a postára és elsőbbségivel adtam föl a vonalkódot tartalmazó borítékot.

Mégsem küldtek egyik alkalommal sem semmit.

Hogy lehet ez?


2009. nov. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később küldik. Nincs leírva, hogy mikor szállítják? Egyébként érdekes kérdés. Én csináltam ilyen első X számú beküldőset úgy, hogy nem az első nap reggelén adtam fel, hanem pont az előző nap, hogy az első nap már oda is érjen. Aztán mit küldtek? Lófszt!
2009. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos ugyanezt csinálta egyszerre több mint 5000 ember, mint te!!!
2009. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi hogyan kaptunk whiskas-os termékeket,de volt hogy küldtek kis csomag cicakaját ,etető tálat, pokrócot.De mondom a részleteket nem tudom,mert nálunk anyu szokott játszani
2009. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első!

De a postára adás dátuma nem számít? Mert akkor akár egy héttel korábban is feladhatnám. Úgy tudom, hogy általában határidőknél nem azt nézik, hogy mikor érkezik be egy levél, csek, stb., hanem hogy mikor adták fel. Nem tudom, hogy ez itt számít-e.


Második!

Erre én is gondolta, de szerintem ez igen valószínűtlen. Nem tudom, hogy hány posta van az országban, de ha mondjuk van 1000, akkor ez azt jelentené, hogy a legkisebb faluban is, hajnalban minimum 5 embernek kéne a bajárat előtt toporognia Whiskas-os borítékkal a kezében. Ahol feladtam, senkit nem láttam rajtam kívül.

2009. nov. 12. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában azt szokták mondani, hogy a beérkező első X. Nem hinném, hogy ott elkezdik válogatni feladási dátum szerint. A legelőbb beérkezőkből találomra kimarkolják a megfelelő mennyiséget és csá.
2009. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nézd meg a whiskas.hu-n a nyereményjáték menüben hogy nyertél-e egyáltalán.

nekem se küldték még amugy ^^

2009. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy meg lehet nézni. Fent vagyok a listán az októberi nyertesek között. :)

Ezek szerint várhatom a csomagot? :)

2009. nov. 13. 10:18
 8/10 A kérdező kommentje:

Most nézem ezt: 90 napon belül, legkésőbb 2010. február 28-ig küldik a nyereményeket.

Szóval akkor várhatom! :)

2009. nov. 13. 10:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megjött a csomag! :D
2009. nov. 18. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! (Így utólag is :))
2022. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!