Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nővéremnek szeretnék ilyen...

Nővéremnek szeretnék ilyen ajándékot venni, de nem tudom hol lehet ilyet rendelni?

Figyelt kérdés

Nővérem járt külföldön ott vett magának 2 db ilyen gyémánt alakú üveget, akkora mint a tenyerem kb vagy kicsit nagyobb.

Beismerem, tényleg szép, egy fehér van neki meg egy zöld. Nagyon szereti őket mert tényleg szép, díszíteni kiváló, jó kis kabala.

És nem volt drága (elmondása szerint kb 1-2 ezer FT volt)


Az ára mind1, mert édesanyámmal elhatároztuk hogy veszünk neki még ilyet több színbe is, de egyszerűen nem tudom hogy hol/hogyan keressük. Nem lakunk nagy városba, így főleg rendelni lenne jó bár nem tudom hol lehet ilyet beszerezni, mert nővérem valami nagy vásáron vette Bécsben. (Nem az adventi vásáron)



Ilyenek : [link]


És pont akkora mint amekkora a képen, a kéznél jól látszik. Nővéremnek ilyen van fehérbe és zöldbe.



Lehet ilyet valahol venni? Vagy esetleg készíttetni? (bár sztem az drágább, de nem tudom mennyivel.)



Szerintetek jó ajándék? Mert szerintem is szép, jó kis kabala.



Van ötletetek hol lehet venni ilyet?


Köszi előre is:)


2011. dec. 4. 12:50
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és : én 16/L nővérem: 21/L
2011. dec. 4. 12:50
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy másik kép : [link]
2011. dec. 4. 12:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze anélkül a tartó nélkül értendő (a második képnél)
2011. dec. 4. 12:52
 4/10 A kérdező kommentje:
2011. dec. 4. 12:54
 5/10 anonim válasza:
Tényleg szépek. Sajnos pontos helyet nem tudok mondani, hol lehetne ilyet kapni, sehol sem láttam még. Én elsőként mindenképp lakberendező üzletekben nézném meg, pl. Butlers, ilyesmi helyeken (plázákban sok ilyen bolt van, pl. az Arénában is van egy szép kis bolt).
2011. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát amcsiknál találtam 12-es szettet is amik különböző színűek...csak hát...dollár..átutalás stb...nem megbízható.


Ha nem is lehet rendelni, milyen boltba vagy hol lehet ilyeneket venni? Mert bútorboltba nem hiszem:S



Amúgy ez az az amcsi oldal : [link]


:(

2011. dec. 4. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

:)

2011. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt néztem énis de banki átutalás....bocsi h ennyit problémázok csak hát...:S
2011. dec. 5. 06:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj az átutalással? Én rendszeresen úgy fizetek és még semmi károm nem származott belőle. És külföldön élek, a magyar számlámról ottoni és USA-beli vásárlásokat is szoktam csinálni.

Amúgy Butlers, de ott csak fehér van.

2011. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Butlers honlapját nem találtam, pedig szép dolgok vannak:)
2011. dec. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!