Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bútort adni karácsonyra a...

Bútort adni karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

Íróasztalt kapna, mivel szeret játszani számítógépes játékokon és ami most van íróasztalnak kinevezett bútor, az egy sok polcos tv állvány.

Ti adnátok a párotoknak hasznos bútort karácsonyra?



okt. 11. 16:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet, a legtöbb ember szerintem szeret hasznos ajándékot kapni ajándékba.


(Egyébként komolyan érdekelne, hogy mégis mit lehetne ajándékozni, ha használati tárgyat nem lehet? Mi az ami nem esik ebbe a kategóriába, de mégsem felesleges kacat? Tényleg elképzelni sem tudom, én mindig használati tárgyakat kapok, és mindig örülök is neki.)

okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

11


A használati tárgy kategória nálam az, ami szukseges: mosógép, fazék, porszívó, asztal. Ajándék pl egy adott mosógép, amire a megajandekozo vágyik, a hiperszuper edénykészlet, amiről naponta beszél, a robotporszívó, aminek a képét mutogatja naponta, stb.

okt. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Adtam már névnapra szerelőasztalkát, de nem meglepetésként, hanem a párom választotta ki.
okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12-es: Azt értem, de mi az ami nem használati tárgy, és szerinted jó ajándéknak? Tényleg kíváncsi vagyok, mert nekem a nem használati tárgyakról csak az ilyen kacatok jutnak eszembe, amit kevesen szeretnek kapni, mint a dísztárgyak, gyertyák és egyéb porfogók.
okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 12-essel nem érdemes foglakozni, mert "föúri" családból származik, és csak porfogókat vagy esetleg ékszereket lehet szerinte ajándékozni
okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

12. vagyok.


Nem, nem származom főúri családból és nem, sem a porfogo, sem az ékszer nem olyan dolog, amit ajándékozni szoktam.


14


Leirtam, nekem mi a használati tárgy kategória. Az, ami szükséges. Ajándék az, ami nem szükséges, de a megajandekozott örül neki. Tehát ahogy már írtam, pl a tönkrement porszívó helyett egy új karácsonyra marhára nem ajándék. Ellenben ha a kiszemelt mar honapok óta mondogatja, hogy ha tönkre megy a mostani porszívója, akkor legszivesebben egy Dyson 360 Vis Nav-ot venne, akkor konkrétan az a porszívó jó ajándék lenne. Nem egy Roomba, vagy egy Xiaomi, a Dyson. Vagy gyereknek a ruha. Melyik örül egy új macinacinak? Egyik se. De kell neki, tehát meg kell venni. Ha karácsonyra adod neki, igencsak csalódott lesz. Ellenben ha az általa vágyott halvanyrozsaszin alapon unikornis mintás cuccot veszed meg neki, elalél az örömtől

okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De továbbra sem mondtál konkrét példát arra, hogy akkor mit kéne ajándékozni. Tisztában vagyok vele, mi az a használati tárgy, de ami nem az, az a legtöbb ember számára porfogó kacat, amit csak azért nem dob ki, mert nem akarja megsérteni az ajándékozót. A családját és párját meg azért csak ismeri mindenki annyira, hogy tudja, hogy milyen az ízlése, milyen márkát szeret, stb. Ebben a kérdésben is a kérdező párjáról van szó. Csak van már elképzelése arról, hogy milyen asztalnak örülne a párja, elvégre jól ismeri. Én mindig hasznos ajándékot adok családtagoknak és olyat is kapok, legfeljebb néha fordul elő, hogy valami kevésbé hasznos, de jópofa ajándékot adunk egymásnak. A gyerek az más kategória, egy gyereknek nyilván játékot vagy mesekönyvet adok, olyat amire ő vágyik.
okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"De továbbra sem mondtál konkrét példát arra, hogy akkor mit kéne ajándékozni. "


Nem hát:

Ez itt uyge nem konkrét pelda: "Ellenben ha a kiszemelt mar honapok óta mondogatja, hogy ha tönkre megy a mostani porszívója, akkor legszivesebben egy Dyson 360 Vis Nav-ot venne, akkor konkrétan az a porszívó jó ajándék lenne. Nem egy Roomba, vagy egy Xiaomi, a Dyson"


Ahogy ez sem: "Vagy gyereknek a ruha. Melyik örül egy új macinacinak? Egyik se. De kell neki, tehát meg kell venni. Ha karácsonyra adod neki, igencsak csalódott lesz. Ellenben ha az általa vágyott halvanyrozsaszin alapon unikornis mintás cuccot veszed meg neki, elalél az örömtől"


"Csak van már elképzelése arról, hogy milyen asztalnak örülne a párja, elvégre jól ismeri."


Nos, ha ez igaz lenne, a kérdés se született volna meg. Hiszen tudná, hogy q párja szeretne egy asztalt és azt is, hogy konkrétan milyen asztalt. Itt még mindig kérdéses, hogy a pasi valóban szeretne e egy asztalt, vagy csak a kérdező látja úgy, hogy szüksége lenne rá.



"Végülis azért gondoltam az asztalt, mert egészség szempontjából nagyon káros, hogy török ülésben játszik"


Ez is épp azt mutatja, fogalma nincs róla, akar e q pasi asztalt vagy sem. Az én férjem is torokukesben ülve játszik, sőt, ha valamit szerel, akkor is így ül, neki oyg kényelmes.

okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

" A gyerek az más kategória, egy gyereknek nyilván játékot vagy mesekönyvet adok, olyat amire ő vágyik."


Elég szomorú, ha valaki csak q gyereknél nézi azt, higy olyasmit adjon ajándékba, amire a másik vágyik

okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még LEHET használati tárgyat adni (SÖT szerinted is azt kell), csak elötte meg kell tudni, hogy az illetö akarja-e!
okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!