Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Bútort adni karácsonyra a...

Bútort adni karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

Íróasztalt kapna, mivel szeret játszani számítógépes játékokon és ami most van íróasztalnak kinevezett bútor, az egy sok polcos tv állvány.

Ti adnátok a párotoknak hasznos bútort karácsonyra?



okt. 11. 16:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó ötlet? Ti örülnétek neki?
okt. 11. 16:41
 2/22 anonim válasza:
100%

Igen, jó ötlet. De ne legyen meglepetés, hanem ő válassza ki konkrétan, a méretet, színt stb, mert neki legyen kényelmes.

Mert ő tudja, mekkora asztalt szeretne, el kell férjen rajta minden, gépház, monitor, hangszórók, elosztó a vezetékeknek, gamer billentyűzet, gamer egérpad stb.

okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen jó ötlet, de tényleg ne meglepetésként vedd meg, hanem közösen válasszátok ki - te megmondod, milyen összegre gondoltál, ö meg meg tudja keresni, ami neki legjobban tetszik. (Tavaly én kaptam így egy íroasztalt, mert több nyelvet tanulok, és mindig gond volt a különbözö könyveket, füzeteket, szókártyákat, stb rendszerben tárolni úgy, hogy használni is lehessen, és nagyon örültem neki, azóta is minden nap eszembe jut, hogy milyen jó ötlet volt)
okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
Használati tárgyat akkor adunk ajándékba, ha arra a megajandekozando kifejezetten vágyik.
okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

4-es: megint te vagy a hülye sznob kifogásaiddal?


Legalább próbáld meg felfogni a kérdést, mégha nem is nagyon van esélye, hogy sikerül.

A kérdezö párjának szüksége lenne egy ilyen asztalra, örülnek, ha ilyet kapna, de szerinted ne vegyen neki, mert "használati tárgy", hanem helyette "klasszikus" ajándékot - valami dísztárgy, aminek nem örül, vagy hasonló ostobaság - kellene adnia????

Ideje lenne valahogy utolérni a világot, meg a valóságot, ma a legtöbb ember nem fölösleges "ajándékot" szeret kapni, hanem olyasmit, amivel tud valamit kezdeni és örönet okoz neki.

okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet simán.
okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egy remek ötlet.
okt. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

4


Kedves, ülj le, igyál egy kis vizet és nyugodj le. Egy szóval nem írtam olyat, hogy hulyeseget vegyen és azt se, hogy ne vegyen neki íróasztalt. Ha menne az értő olvasas, akkor sikerült volna felfogni az az egy mondatot, amit írtam. Mivel nem megy neked, segitek: az íróasztal használati tárgy. A használati tárgy nem ajandek. Ha a kérdező párja hetek vagy hónapok óta arról akadozik, hogy látott egy hiperszuper akármilyen íróasztalt, és milyen jó lenne, ha neki is olyan lenne, akkor arra vágyik, ergo megfelelő, mint ajándék. Ha egy szóval nem említette, hogy új asztal kellene, akkor nem jó ajándék, mert attól, hogy a kerdezo szerint a párjának szuksege lenne rá, még simán lehet, hogy neki úgy jó, ahogy van.

😘

okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Végülis azért gondoltam az asztalt, mert egészség szempontjából nagyon káros, hogy török ülésben játszik. Meg hát azt mondta egy puszinak is örülne, tehát szerintem jó ajándék lesz. Köszönöm a válaszokat 🥰 Tervezek venni hozzá fejhallgató tartót, meg gamer széket, szóval szerintem be fog találni
okt. 12. 12:47
 10/22 anonim válasza:
100%

Azta, tényleg jófej barátnő vagy, ezt mind egyszerre karácsonyra? Én nagyon zavarba jönnék tőle, ez több százezer Ft érték is lehet. Jól esne nagyon, tényleg, de kicsit kínos lenne, ha én meg nem vettem neked ennyiért ajándékot.


Megbeszéltétek a keretet, mennyit szántok egymásra, a karácsonyi ajándékra? Mindenképpen tisztázzátok, jó? Nem ciki pénzről beszélni, egy kapcsolatban pláne nem tabu téma 😊


Egy IKEA gamer szék minimum 80-100ezer, IKEA asztal még egyszer rnnyi

okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!