Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti sírtatok a ballagásotokon?

Ti sírtatok a ballagásotokon?

Figyelt kérdés
főleg a 8.-osokat kérdezem
2013. jún. 15. 15:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem (ugye elnézed nekem, hogy pár évvel a ballagás után válaszolok)
2013. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Kicsit talán. Pár könny mosollyal kísérve. Gimisen is hasonló.
2013. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Sírtam, de csak azért, mert mindenki sírt és az hogy néz ki, hogy csak én nem sírok. Persze nem volt őszinte a sírás, sőt, örültem, hogy megszabadulok az osztálytól.

21/L

2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Ma ballagtam.

Én sirtam,de nem végig csak a számomra nagyon kedves tanárok/osztályoknál.Meg amikor énekeltük a ballagó dalokat eszembe jutott a barátokkal a sok hülyéskedés és akkor is..

15/L

2013. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nekem is ma volt, és az utolsó osztályfőnöki órán reggel végig sírtam, mert imádtam az osztályt és az osztályfőnököt is :) de szinte mindenki sírt :)
2013. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mi ballagtató osztály voltunk idén, jövőre mi is ballagunk. Nagyon jó barátaim voltak a mostani 8. oszátályban, így én 7.esen is sírtam.:$
2013. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tegnap ballagtam nálunk senki nem sírt, mert a tanárbúcsúztatón már kisírták magukat.
2013. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont szomorú-vidám voltam. :D
2013. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Hát én minden évben elérzékenyülök a ballagásokon, de a sajátomat konkrétan végigröhögtem! :D Egy olyan fiú mellett álltam, aki folyton gyártotta a hülyeségeit, meg baromi meleg is volt, vártam, hogy vége legyen a ceremóniának... De utána, amikor búcsúzkodtunk, bőgtem, főleg, amikor a legjobb barátnőmmel sírdogáltunk, hogy vajon tudjuk-e majd tartani a barátságunkat. :D

Amúgy nagyon szerettem az osztályomat. :)

2013. jún. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!