Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha láttátok a Most jó (Now is...

Ha láttátok a Most jó (Now is good) című filmet, sírtatok rajta?

Figyelt kérdés
síráa, Most jó, Now is good

2013. máj. 13. 19:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jáj, bocsi, rossz helyre írtam a kulcsszavakat, olyan kelekótya vagyok ma :D
2013. máj. 13. 19:16
 2/16 anonim ***** válasza:
Pont most néztem ! :) Nagyon jó film, és igen sírtam!! Gyönyörű film , ajánlom mindenkinek! Véletlenül nem tudod milyen zene ment a film elején? mikor a lány megy a pasitól.. ?
2013. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem is baromi jó, ráadásul most jött meg könyv formában a booklinetól, és igen, én is sírtam, és nem, nem tudom, mi megy az elején... talán a végén tudod, amikor a sok szöveg megy, általában a végén oda vannak írva a zenecímek, talán onnan ellesheted :)
2013. máj. 13. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
rendben kösszii! :-)
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Köszi!! :-) *
2013. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szívesen :)
2013. máj. 13. 20:33
 7/16 anonim ***** válasza:
hűű én a ott kezdtem sírni, amikor elmondta az az orvos, hogy hogyan fog meghalni, onnantól pedig végigbőgtem. Szerintem ez a legsírósabb film, amit valaha láttam.
2013. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én nagyon sírtam rajta... :\ Mellesleg a film elején szereplő zene Lana del ray - blue jeans
2013. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem sirtam rajta.. és nem azért mert férfi vagyok... ajánlom figyelmetekbe a Szomszéd lány cimü filmet.. feliratos , de nem tartom oly nehéznek megnézni egy 2 orás filmet... garantálom hogy a végén mind annyiotok sirni fog... egyszerüen amit átéreztem a film közbe :/.
2013. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szelestey Kinga válasza:
Igen és veszett jó végig bőgtem ez lett a kedvencfilmem :)
2013. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!