Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak ballagásra a kereszt...

Mit adjak ballagásra a keresztlányomnak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy még kicsit korai, de szeretném időben eldönteni. 8. osztályból fog ballagni, de egyszerűen nem tudom, hogy mit vegyünk neki.
2012. ápr. 21. 13:42
 1/8 anonim válasza:
Én tavaly egy csomó virágcsokrot kaptam, szóval szerintem virágot mindenképpen, olyat amilyet szeret. Egy nagyon szép ezüst nyakláncot kaptam a keresztanyámtól. De a másik keresztanyám meg pénz adott :) Vannak ötleteim: pl mobiltelefon
2012. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ékszer lenne a legjobb választás.
2012. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pénzt 15l
2012. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10.000Huf
2012. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem parfümöt,vagy vmi ilyesmi dolgot talán tüsfördőt de az a lényeg h márkás legyen 12/L
2012. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pénzt nem szeretnék neki adni. A férjem is azt mondja, hogy adjunk neki pénzt, és abból vesz, amit akar, de szerintem az nem olyan, ami emlékezetes. Úgy értem, hogy egy 14 éves lány kap zsebpénzt, meg egy 14 éves amúgy sem tud bánni a pénzzel. Ahogy a keresztlányomat ismerem, azonnal elherdálná. Virágokat természetesen fog kapni. A másik amin még gondolkodtunk, az a nyaklánc, de nem nagyon szereti az ékszereket.
2012. ápr. 23. 14:47
 7/8 anonim válasza:
pénzt adj neki :P én is jobban örülnék neki, el tud bulizgatni belőle például
2012. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha van például parfüm amit szeretne vagy ékszer akkor azt.Az én tesóm pénzt kapott igaz ő fiú de legalább azt tud venni amit akar vagy gyűjtheti hogy később vesz belőle valamit. De meg is lehet kérdezni lehet hogy van valami amit szeretne és akkor legalább örül neki,de én pénzt adnék. :D
2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!