Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek majd a keresztlányo...

Mit vegyek majd a keresztlányomnak Ballagásra?

Figyelt kérdés
(8.-ból ballag) eddig az ötletem valami arany nemű volt, de kiderült, hogy már több rokon is ilyesmire gondolt! Ötleteket várok. Köszönöm.
2010. márc. 15. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok meg, mire vágyik, és ha drága, álljatok össze többen. Mi így vettünk 4-en a mi keresztfiunknak egy 60 ezres digitális fényképezőgépet, mert arra vágyott.
2010. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nemszokta mondogatni, hogy mit kér?

én is most fogok ballagni és én állandóan ezzel jövök =D anyuék kikészülnek tőlem =P

2010. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ékszert ajándékozni már nem divat, és nem is örülnek neki a fiatalok. Ha pénzt nem akarsz, akkor vegyél neki mondjuk parfűm utalványt... na persze elég drágák... akkor inkább már adj neki egy 10-est :D
2010. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem egy általános iskolás ballagás azért nem egy akkora életre szóló élmény, hogy több tízezret el kéne költeni ajándékokra, elgalábbis én hiába szerettem az általános iskolás osztályomat, messze nem volt akkora nagy dolog, mint pl. a szalagavatóm vagy a gimnáziumi ballagás.

Általánosos ballagásra asszem kaptam 1 emlékkönyvet a szüleimtől,a rokonoktól meg pénzt, amit arra költöttem, amire akartam. Plusz volt egy jó kis családi kajálás és ennyi.

2010. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a keresztfiamnak üdülési csekket adtam. Két nap múlva közölte, azt szeretné, ha én mennék vele valahova. elmentünk egy welness-hétvégére. Szétbuliztuk és kényeztettük magunkat.

31/N

2010. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó tetszik, mert annak a családi együttlét a lényege. Egy nyolcadikos ballagás még nem akkora esemény, hogy drága ajándékot kelljen venni rá.
2010. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és sporthotel volt egy csomó fiatallal. Rengeteget mozogtunk, nagyon jól érezte magát.
2010. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Pénz. Legegyszerűbb, és arra költi majd, amit szeretne venni.
2010. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
... és szépen elkölti, és nem marad semmi olyan emléke, amiről örökké eszébe jutna, hogy kitől kapta és milyen alkalomból.
2010. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy utalványt a kedvenc boltjába, vagy adj pénzt. Esetleg kérdezd meg mit szeretne,vagy menjetek el együtt vásárolni.
2010. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!