Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy polihisztor?

Figyelt kérdés

Van egy hölgyismerősöm, aki nagyon sok mindenhez ért, és elég sokféle dologért rajong. Szélsőséges érzései vannak: vagy nagyon szeret valamit, vagy nagyon utál, és egy apró dolog is képes elrontani egy alapvetően jó ajándékot (például ha régi műszerről van szó, mondjuk iránytűről, és kék-piros színkombináció van rajta, de egyébként teljesen jó). Egyébként imádja a rózsákat, de félek hogy nem tetszik neki amit választok. :(


Tanácsot szeretnék kérni; mivel lepjem meg karácsonykor?



2015. dec. 10. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy könyv szerintem jó lenne, egy olyan témában, ami kifejezetten érdekli.

(én magam is sok dologhoz értek, s szintén nő vagyok)

2015. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de nem igazán találtam semmit :/ Azért most újra nekiállok a könyvkeresésnek :) Köszönöm :)
2015. dec. 12. 10:37
 3/3 anonim válasza:

Polihisztortalálkozó.

Üdvözletét küldi egy férfi polihisztor a hölgyeknek.

Tudtátok hogy a polihisztor szó új értelmet kapott?

Régen az a nő aki főzött mosott és varrt azt polihisztornak mondták. Mert több dologhoz értett kiemelkedően. Mára még nem elterjedt meghatározása a polihisztornak az aki mindenhez ért. Remélem egyre többen leszünk ilyenek.

_________

A kérdésre válaszolva ne polihisztornak keress ajándékot hanem személynek!

Minek örülne a legjobban egy hölgy?

Valami akár kézzel készített szép mindennapi viseletnek szánt ajándéknak a legjobb barátnőjétől.

Ilyen hidegben a sál sapka kesztyű.

Akár egy ékszer karkötő vagy nyaklánc/medál.

Szép dolog a könyv. De vajon szeret e olvasni? Ha igen mi az amit még nem olvasott?

Egy videó is jó kedvre derítheti az ember.

Csinálj egy videót csak neki. Légy kreatív és emberhez méltó ajándékkal lepd meg.

Engem ha valami tudásanyag érdekel akkor megszerzem magamnak az összes többi nem érdekel. Szóval ha polihisztor témában keresel ajándékot készülj a hazugságra amiben azt hazudja hogy tetszik neki az ajándék.

Minden jót és boldog karácsonyt. :)

2015. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!