Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha választhatnátok magatoknak...

Ha választhatnátok magatoknak egy ajándékot, ami tulajdon képpen bármi lehet, mi lenne az? Többi lenn

Figyelt kérdés

Most úgy áll a helyzet,hogy apukám kap egy nagy összegű pénzt egyéb okok miatt (10 milló körül),és a család minden tagja kérhet bármit.2 kikötés van:csak egy dolog lehet,és apámnak vétójoga van. Nekem pesig fogalmam sincs hogy mit kérjek........szóval ti mit kérnétek a helyemben?

(nem arra vagyok kiváncsi,hogy szerintetek én mit kérjek,hanem hogy ti mit kérnétek)

16/f



2013. ápr. 27. 00:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

1-es,tulajdonképpen nincs összeghatár,de azért maradjunk 1millión belül,többiek,cserediáknak amúgy megyek majd 11-ben,7-es,motort is akartam,de apám megvétózta,mert szerinte veszélyes.Ezt viszont nem.Szerintetek?Milyen szabályok (törvény,kressz,stb....) vonatkoznak rá?

[link]

2013. ápr. 27. 14:50
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem ez roller olyan dolognak tűnik így elsőre, ami egy hétig nagyon mókás, aztán majd ott porosodik valahol. fogod tudni mire használni?
2013. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
közlekedés,suliba járás,nyáron strandra járás balcsin,ráadásul mivel összecsukható, akárhova magamma vihetem,nyaralásra,stb...
2013. ápr. 27. 16:24
 14/22 anonim ***** válasza:
akkor már inkább egy elektromos kerékpár.. azon legalább ülni lehet :D
2013. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
de az gyenge,lassú és kicsi a hatótávja.ezekből is van amire lehet szerelni ülést (ha nem is pont erre a modellre)
2013. ápr. 27. 16:52
 16/22 anonim válasza:
Samsung Galaxy S4 :D
2013. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Az összes Sims3 kiegészítőt :)
2013. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Márhofer Dániel ***** válasza:
én a hejedbe biztos hogy valami szuper gépet laptopot vagy telot kérnék de ez rajtad mulik bár csak a hejed be lehetnék
2013. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Heily válasza:
Csak egy dolog? hát, én személy szerint elutaznék Írországba :D ha ezt megvétózza, egy Fender Stratocasterre szavaznék komplett felszereléssel...
2013. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utazást, jogosítványt, mellműtétet, kihúzható kanapét, egy milliót, amit eltennék esküvőre.
2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!