Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ha választhatnátok magatoknak...

Ha választhatnátok magatoknak egy ajándékot, ami tulajdon képpen bármi lehet, mi lenne az? Többi lenn

Figyelt kérdés

Most úgy áll a helyzet,hogy apukám kap egy nagy összegű pénzt egyéb okok miatt (10 milló körül),és a család minden tagja kérhet bármit.2 kikötés van:csak egy dolog lehet,és apámnak vétójoga van. Nekem pesig fogalmam sincs hogy mit kérjek........szóval ti mit kérnétek a helyemben?

(nem arra vagyok kiváncsi,hogy szerintetek én mit kérjek,hanem hogy ti mit kérnétek)

16/f



2013. ápr. 27. 00:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Összeghatár?


én hangszigetelést kérnék, de ez a válasz rajtad nem segít

Ha a te korodban lennék, egy bringát vagy számítógépet vagy egy jó külföldi nyári nyelvtanfolyamot kérnék.

2013. ápr. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem is olyan egyszerű erre így válaszolni :) talán egy rohadt nagy monitort kérnék, vagy valami spéci hangszert.


amúgy ha semmire nincs most nagyon szükséged, és csak valami random dologra lenne ez pénz elkúrás, akkor lehet megkérhetnéd, hogy tegyen be egy bankszámlára neked egy összeget, amit majd 18 után vehetsz ki, ha önállósodnál. ez egy annyira felelősségteljes dolog, hogy lehet belemenne :D

2013. ápr. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
külföldi nyaralás
2013. ápr. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Tuti, hogy egy külföldi utat kérnék. Akár úgy, hogy kimegyek nyelvet tanulni vagy csak nyaralni egyet. :)
2013. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Be a bankba, hogy segítsen később elindulni. Nincsenek egekig törő vágyaim, így csak elszórás lenne.
2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Külföldi út, vagy maga a pénz.
2013. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Nekem ez valószínűleg egy nagyon jó (és ennek megfelelően sajnos drága) gitár vagy basszusgitár lenne, ha átlagosabbat kellene mondani, akkor inkább egy kismotor lenne az.
2013. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hát.. én 23 évesen már csak azt kérhetem hogy kössük le a pénzt hogy ha majd kell lakás vagy valami akkor legyen...

ha mai fejjel de 16 éves lennék akkor beszélnék az iskolám igazgatójával hogy adjon engedélyt eltávra, és felvenném a kapcsolatot valami csere diákot vagy egyébb programmal hogy kint tanulhassak 1 hónapot japánban, és azt kéne fizetnie...

2013. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Na de jó neked hát és szerintem első dolgom lenne el menni ruhát vásárolni mert sajnos nagyon nem jó helyzetben vagyunk most és még egy 500ft turkálós rucira sem jut szóval szerencsés vagy hogy ezen kel gondolkodnod !!
2013. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!