Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a 14 éves lányomnak?

Mit vegyek a 14 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Sminkje van ,szereti a komolyabb könyveket , de már nagyon sokat elolvasott. Telefonja van új 1éves Tanácstalan vagyok. Ti mit vennétek neki?

U.i. szereti az állatokat van szárazföldi teknőse , hörcsögje ,kutyája,benti és kinti macskája, nyúlja és halai


júl. 14. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
88%
Telefontok,az állatoknak játék,virág alakú hajcsatt, hangulat világítás, ruha, képkeret
júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy E-book olvasót, remélem így hívják, de biztos tudod mire gondolok
júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Antonio Banderas szexbabut
júl. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
0%
Ekkora kamut. Persze, komoly könyveket olvas :D El tudom képzelni. ilyen lónyál vackokat
júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Élménynek lehet tetszene a Nyíregyházi Sóstó Zoo, ott vannak egész érdekes állatok, merg tengeralattjárós VR, meg ott van a Klímakamra is.

És a tárgynál vehetnél neki valami ékszert valami szép kis kiegészítőt, Pandora karkötő azt nagyon szeretik a fiatalok,szépek, menők. Akár egy e-book. Vagy valami szép dolgot a szobájáb, ha szereti a sminket, akkor egy sminkasztalt. Nézz körbe a szobájába és nézd meg hogy milyen az érdeklődési köre onnan tudsz még ötletet meríteni.

júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
89%
Flower knows termékei, igaz smink de valami eszméletlen szépek biztos örülne neki. Én fenőttként is nagyon szépnek találom.
júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Elektronikai eszközök:

Tablet,Okos óra,vezeték nélküli fülhallgató

Ékszerek:

Karkötő,fülbevaló,Hajcsat,

júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült dönteni?
júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy egy újabb smink cucc sosem árt. Minden lány örül még egy szájfénynek, parfümnek vagy szempillaspirálnak. Ha mégsem akkor a nagy állat-fanságra való tekintettel egy tárgyajándékot az állatai fényképével, legyen az egy bögre, egy telefontok vagy akár egy párna is. A fül- vagy fejhallgatók is mindig jól jönnek ebben a korban, ahogy a ruhák vagy a kiegészítők ékszerek is. Egy könyvnek is biztosan örülne, de ha tanul valamilyen idegennyelvet és szereti akkor talán egy olyan nyelvű könyvet is szeretne. És ha ezek nem lennének megfelelőek egy mozi vagy koncert jegy lenne a tuti élmény. Esetleg táskák és további csajos dolgok is szóba kerülhetnek.
júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
14es szereti a Verne könyveket, Fekete Istvánt és hasonlókat
júl. 17. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!