Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a 14 éves lányomnak?

Mit vegyek a 14 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Sminkje van ,szereti a komolyabb könyveket , de már nagyon sokat elolvasott. Telefonja van új 1éves Tanácstalan vagyok. Ti mit vennétek neki?

U.i. szereti az állatokat van szárazföldi teknőse , hörcsögje ,kutyája,benti és kinti macskája, nyúlja és halai


júl. 14. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
94%
Te ismered a saját lányodat. Mi nem fogjuk tudni kitalálni, hogy mit szeretne. Nincs semmi, amire szüksége van? Szerintem jobb ha random emberek helyett inkább őt kérdezed meg, így nincs az, hogy felesleges dolgot kap és tényleg fog neki örülni.
júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Magyarul totál el van kényesztetve... Több állata van, mint az állatkertbe...

Talán épp itt lenne az ideje valami hasznos dolgot beszerezni

júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%

Egy újabb könyvet?

Ha nagyon sokat olvas, akkor biztos van olyan, ami épp érdekelné, de még nincs meg. Esetleg könyvesbolti utalványt, bár az kicsit személytelenebb.

júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szereti a kerti munkát , ezért minden szezon végen megkapja a 2%ot a bevételből és azt vesz magának amit akar. 1.válaszoló minden évben ő tőle kérdem , de most meglepit szeretnék neki
júl. 14. 12:16
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos ez akkor azt jelenti, hogy ő maga az árral akar sodródni, akkor érzi többnek magát, ha pont olyan lesz, mint a 10 másik. Semmi egyéniességet nem vágyik...

Ezen kellene változtatni, mielőtt végleg elveszted... tapasztalat!

júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tárgyra gondoltál? Valami élmény is jó ajándék lehet. Ha szereti az állatokat, és megtehetitek, vidd el Bécsbe az állatkertbe, ott vannak pandák is például. Ha ez nem tetszik, esetleg elmehettek Szerencsre vagy Sopronba csokigyárba, stb. Nagyon sok jó élménylehetőség van.
júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
0%
1 éves telefon hol új már.
júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden tárgyi dolga van elkezdenék az élmények felé nyúlni. Színházjegy, Skyward légcsatora (én 14 évesen voltam és imádtam), koncertjegy vagy a meglepkék-ről néznék valamit.
júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Ajándékkártyát a legközelebbi plázába. Szerintem ennél jobbat nem tudsz neki adni, mert így azt vesz belőle amit akar, meg a shoppingolás élménye is meglesz.
júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Állatkáknak valami klassz, új felszerelés, például cicáknak kaparófa.
júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!