Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a férjemnek, ha azt...

Mit adjak a férjemnek, ha azt titokban továbbadja másnak?

Figyelt kérdés
Sajnos továbbadja amiket kap, akkor is, ha személyreszóló ajándékot kap. Már nincs is kedvem semmit sem adni pl. szülinapra, karácsonyra, stb. Mert minek, ha úgyis másnál landol, így a pénzt is sajnálom erre, mert pénzkidobás. Vannak olyan ajándékok, amit nem tud továbbadni? Ötletek?
ápr. 25. 12:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mit szeretne kapni. Lehet, hogy semmit... ő nem ajándékos típus. És azt is beszéld meg vele, hogy neked nagyon rosszul esik, hogy eladogatja az ajándékokat, amiket te vettél saját pénzből, mert lehet ő ezt nem fogja fel mennyire sértő.
ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
79%

21

Igazad van részben. Azt el felejtettem hozzátenni, hogy van aki alapból nem szeret ilyen helyekre menni, na neki nem jó az élmény ajándék..

És valóban ismerni kell a másikat, hogy mit szeret.

ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Hívjál ki neki egy hivatásos prostit és teszteld le hogy továbbküldi e másnak vagy nem
ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%
21. Az első években nálunk is így volt annyi különbséggel hogy nem vettünk ilyen drága ajándékokat. De 10 év után már kezdtünk bajban lenni az ajándékokkal. Kb úgy fogalmaztam meg hogy kezdetben meglepetés egy elektromos borotva vagy egy bőrtálca, vagy egy parfüm, de amikor ötödször kapod akkor már nem olyan. Ez mind jó ajándék volt huszonévesen, de ma már ezeket egy sima hétköznap megvesszük. Ezért szoktak az emberek szerintem egy idő után élményt venni.
ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Valamilyen élményt, közös programot, amit szeret. Vagy egyszerűen megkérdezném tőle, mi az, aminek örülne - mivel ez esetben úgy tűnik, hogy nagyon nem tetszik neki, amiket eddig kapott. (Amúgy ezt mindig is csinálta, vagy új szolása?) Nem kell mindig személyre szóló ajándék, lehet jobban örülne akár egy új hangfalnak az autóba (most csak írtam valamit, de érted).
ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Azt hogy kell elképzelni, hogy továbbadja? És honnan tudod? Miket veszel neki?
ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
ekkora bunkónak minek akarsz bármit is ajándékozni?
ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%

"Kb úgy fogalmaztam meg hogy kezdetben meglepetés egy elektromos borotva vagy egy bőrtálca, vagy egy parfüm, de amikor ötödször kapod akkor már nem olyan"


Nyilván ötödszörre már nem lenne olyan. De megegyszer, MI ismerjük egymást, figyelünk egymásra, ergo nem fogom neki ötször ugyanazt adni. TUDOM, hogy mindek örülne, mert FIGYELEK rá. Igen, megveheti magának hétköznap is a játékot - ha megveszi, nyilván ne,mazt fog kapni tőlem. De van, amikor pl azt mondja, hát, ezt ő most kicsit soknak tartja érte, akkor is, ha nem egy nagy összeg, én meg megveszem neki, hogy örüljön.

ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
31%
Meztelen fényképet magadról.
ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem ismered a férjedet annyira, hogy tudd minek örülne?!


Ha semminek, akkor semmit...

ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!