Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek anyukámnak Karácson...

Mit vegyek anyukámnak Karácsonyra ajándéknak?

Figyelt kérdés
Tudom nekem kéne tudnom, hogy mit vegyek neki viszont nincs különösebb ötletem. 49 körül van most. Különösebb hobbija nincs, nincs olyan sok ideje. Gyertya jutott eszembe de azt a testvéreim vesznek neki. A keretem kb. 9 ezer forint. Nem gondoltam valami Karácsonyias dologra mert azt csak az ünnepekkor tudja használni. Ja és meglepetést akarok neki venni tehát nem szeretném megkérdezni róla. Előre is köszönöm az ötleteket.

2020. dec. 6. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Született már hasonló kérdés..na nem baj:D

Igazából, ha ismered anyukádat, de legalább az ízlését nincs olyan nehéz dolgod.

Én vettem már neki ezüst fülbevalót vagy nyakláncot, esetleg karkötőt (ha nyitva van az ékszerbolt bemész és segíteni fognak,nem ez az első rodeójuk:)). Simán lehet ezen az áron belül venni ilyet és anyukád ennek tuti örülni fog^^ Ha a stílusa..

Vagy vehetsz neki valami cuki, kis puha zoknit^^ ennek is tuti örülne.

2020. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én anyukám táskát és pénztárcát kap, nem tudom a tiéd örülne e pl ilyesminek..
2020. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én magam készítek anyukámnak. Idén narancslekvárt és bonbont csinálok neki. A lekvárt ilyen szép kis üvegekbe teszem, átkötöm valami karácsonyi szalaggal, esetleg teszek rá egész fahéjrudat stb.


Mindene megvan anyukámnak ezért gondoltam ilyesmire.

25 éves vagyok, ő 56,de még mindig úgy látom, hogy annak örül a legjobban, amit én készítek. :D

2020. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!