Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikor fedezték fel a szűzhárty...

Mikor fedezték fel a szűzhártyát? Mikortól vált vizsgálatokkal igazolhatóvá a szüzesség megléte?

Figyelt kérdés
Enélkül az adat nélkül nem lehet megválaszolni ezt a kérdést, és sehol nem találtam rá választ. Mikor, ki írt róla, orvosilag mikor határozták meg vagy bármilyen tény jól jönne ezzel kapcsolatban. https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..
2018. ápr. 23. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Emberek, a tudomány topicban vagyunk, senkit nem érdekel, hogy egy mesekönyvben mit írnak. Azt sem lehet bizonyítani, hogy Jézus vagy Mária létezett egyáltalán, vagy csak egy jól kiszinezett Blikk hír volt.

Ennek semmi köze a tudományhoz jelenleg.


A kérdésre a válasz: Nem tudjuk.


Úgy ahogy a tűz első felismerése, és használata sem igazolható pontosan mikor történt, úgy a pillanatot sem ismerjük, amikor az első (feltehetőleg) ősember el nem morfondírozott azon, hogy miért véreznek a fiatal őslányok, mikor meghágja őket.

Szinte biztosra vehető, hogy az őskorban történt, hiszen az első behatolás sokszor nehézkes és fájdalmas. 100%, hogy Kőagy Johnny kitapintotta az ujjával másodjára, hogy mi az a valami amit lefejelt múltkor a bunkójával és még vérzett is.

Aztán be is kukucskált bizony, már amennyit a dzsumbuj muffbozót engetett látni. Egyébként a nőket is biztosan foglalkoztatta az a hártya, mert találtak márványfalloszokat, és fallikus szobrokat, (pontos kort nem tudok), de a korabeli rajzok és szoborábrázolások szerint, a hölgyek egybekelés előtti napon arra ültek rá először, és szakították el a szűzhártyájukat, hogy ne az uruknak kelljen elvégezni a véres melót.


Ne aggódj, korán megtörtént, hiszen fontos téma ez, annak ellenére, hogy neked eszedbe nem jutna keresni :)

2018. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ezt is el tudom képzelni, lehet alábecsültem az ősembereket. Mert véreztek azok a nők maguktól is néhanap, meg kellett látniuk ebben a rendszert meg a különbséget. Persze volt rá elég idejük ez igaz.


Aztán meg akkor minek jöttek később ezzel a lepedő trükkel, ha annyira biztosra akartak menni, és tudták mi kell keresni?


Meg már az atomokról is sokat gondolkoztak az ókorban is, de ennek van nyoma, pedig akkor is csak ott tartottak, hogy az anyagok sok kis oszthatatlan részecskékből állnak. Később meg akárhány tudós vizsgálta tovább, mindnek bekerült a neve a könyvekbe. Ézért is gondoltam, ha tudták is hogy van valami izé ott, az első orvos aki részletesen lejegyzetelte hogy mire jó, talán mégis oda írta volna a nevét meg a dátumot az észtevételei mellé. Kíváncsi vagyok párezer év múlva találnak-e dokumentumokat a helyreállító műtétek leírásáról. Biztos sokat fognak nevetni ezeken. Kőagy Johnnyról is vicces volt olvasni. Lehet fel is véste róla az ábrát, csak nem ismertük fel. :)

2018. ápr. 25. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az egész Stonehenge egy hatalmas átszakított szűzhártyáról mintázott monument :)
2018. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!