Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történne, ha az összes...

Mi történne, ha az összes fekete lyuk "egyesülne"?

Figyelt kérdés
Az a több milliárd fekete lyuk,ha egymásba olvadna milyen hatással lenne-ha lenne- az univerzumra? Kb mekkora térrészt foglalna el? Vagy ez már a fekete lyuknál is "erősebb" objektummá válna?

2017. jan. 13. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk.

Úgy gondoljuk, hogy a fekete lyukban már a világ alapvető építőelemei, vagyis a húrok vannak, és ezek már nem tudnak tovább bomlani.

Valamint azt is gondoljuk, hogy egy ilyen hatalmas gravitáció sem okozna további változásokat a téridőnkben (vagyis pl. nem szakítaná szét az egész világot).

2017. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A környékén igen nagy vonzás lenne. Minél távolabb megyünk, annál kisebb. És mivel a fekete lyukak összességének aránya elenyésző a világegyetemhez képest, ezért a világegyetem szempontjából semmi. Legfeljebb azt mondanánk, hogy nem sik kisebb, hanem egy nagy anomália van az univerzumban. Ami persze nonszensz.
2017. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sik = sok. Elgépeltem.
2017. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nontau ***** válasza:
Sztem akkor lesz a világ vége, az Univerzum összes látható anyaga beleesik egy fekete lyukba nem lesz olyan anyag amiből mi állunk. Megszűnik a klasszikus téridő, mindennek vége.
2017. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kerdezo, van szamodra egy erdekes cikkem.

[link]

2017. jan. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!