Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hová tűnt a tavasz meg az ősz?

Hová tűnt a tavasz meg az ősz?

Figyelt kérdés
Észrevettétek, hogy a tavasznak és az ősznek a ciklusa az eddigi 3 hónapról maximum 2 hétre csökkent? hm?
2010. márc. 29. 01:33
 1/6 anonim válasza:
46%
Ja, észre.
2010. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen észre vettem, különösen nem zavar, bár jöhetne még egy fagy mivel mi nem vetettünk viszont bogár/rovar már van sok, azok megdögölhetnének még gyorsan. : )
2010. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Elmentek nyaralni :) Hahhahha
2010. márc. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:)) Nem tudom, hová tűntek, bár alapvetően tetszik nekem ez az új rendszer, mert kifejezetten utálom a telet meg a hideget, így közvetlenül a tél beálltáig szép idő van, majd egy csapásra elmúlik a zimankó és újra lehet pezsegni.:)) Amióta elmúltak a hidegek, folyamatosan fütyörészek..:))
2010. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem hiányzik, szükségem lenne arra a pár hónap átállásra, mert így megviseli a szervezetem.


Egyébként köze lehet az éghajlatváltozáshoz. Még évekkel ezelőtt olvastam, hogy egyik hatása az éghajlatváltozásnak az lesz, hogy téli és a nyári időszak kitolódik, míg az átmeneti időszakok, mint a tavasz meg az ősz lényegében eltűnik. Az időjárás szélsőségessé válásának egyik jele, és lám, igaza lett.

2010. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar, hogy már nincs:S Nem tudom, mikor hordani a szép átmeneti cuccaimat meg a bőrdzsekimet sem tudom mikor felvenni.

A tavasz gyönyörűségeiről nem is beszélve... a sok virág, a madárcsicsergés... nagyon hiányzik.

2010. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!