Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találok leértékelt tavaszi...

Hol találok leértékelt tavaszi kabátokat? Most jön a tavasz ezért gondolom nem igazán vannak leárazva, de nem akarok sokat költeni rá. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

ha lehet kecskeméti vagy pesti üzletet említsetek :)

előre is köszi a válaszokat!!


2009. jan. 30. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoktal turkaloba menni? Mert ha nem, erdemes lenne, es meglatod, nem fogsz csalodni. A legmarkasabb ruhakat, NEXT, Dorothy Perkins...stb talalod meg, es nagyon jo minosegben, es nagyon jo aron. Akar meg tobbet is tudsz venni turkaloban.

Nezd meg a www.hadakft.hu. honlapjat, fent van az osszes boltjuknak a cime az egesz orszagban.

Ne idegenkedj toluk, tenyleg super cuccok!!!

2009. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A MNG-ban is nagy leertekeles van most, ott is erdemes korulnezned.
2009. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én látok rosszul, vagy ez egy természettudományi kérdés? :) (És bocs, hogy nem válaszoltam.)
2009. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :D

öö igen véletlenül a természettudományi kérdésekhez irtam :S

2009. febr. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!