Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi van a szememmel? Régen...

Mi van a szememmel? Régen mélybarna volt most viszont "sárgul"

Figyelt kérdés
Én most 14 vagyok és régebben (kb 1-2 éve) még sötétbarna szemem volt most viszont el kezdett "sárgulni" és ha belenézek a napba vagy valami fénybe akkor szinte okkersárga lessz! Ez azt jelenti hogy ilyen lessz??? Vagy meg fog változni valamilyenre?
2010. febr. 9. 13:41
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. febr. 9. 13:42
 2/6 anonim válasza:

hmm .. vámpir vagy? :D

szemész mit mond rá?

2010. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk anyukámmal szemésznél de még a legapróbb betűket is el tudtam olvasni szóval nem hinném hogy látási problémáim lennének! Vámpir pedig ne vagyok! :D
2010. febr. 9. 14:23
 4/6 anonim válasza:

viccen kívül : kellene egy vérvétel, amiben a dokid kér májfunkció vizsgálatot, mert azért ez nem normális

meg egy teljes vérkép sokmindent ki tud mutatni ...

2010. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem lát bajt (mondjuk sárga szem embernek nincs) akkor azt tudom mondani hogy "múlnak a gyermek évek nincs vissza út ...."
2010. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

májvizsgálat, azaz.


ui.: a "lessz"-t nagyon gyorsan felejtsd el, kiráz tőle a hideg. A szó amit keresel a LESZ

2010. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!