Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Időutazás elmélet van már?

Időutazás elmélet van már?

Figyelt kérdés
Mert,ha nincs kitaláltam egyet.

2015. jan. 24. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Nem csak elmélet, de gyakorlat is van már.

De halljuk a tiédet!

2015. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Van és meg is csináltak. Fénysebességig előre haladunk az időben, de amint átlépjük, visszafele is mehetünk. Ha jól tudom zenét sikerült eddig utaztatni az időben. De azért érdekelne az elméleted
2015. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bár lehet, hogy azóta változott az elmélet, régen láttam róla filmet. A lényeg hogy elmélet is van (amit írtam azaz egyik, de most olvastam utána gyakszin, szerintük nem lehetséges), és meg is csinálták.
2015. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
No, halljuk, mit találtál ki a fotelben ülve, ami a legnagyobb fizikusoknak nem jutott eszébe :)
2015. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak elméletben, hanem gyakorlatilag. Mind folyamatosan előre utazunk benne.
2015. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Van, meditációval, hipnózissal előhozhatjuk az agyunk által tárolt emlékeket.
2015. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem van egy! Ha a Compton szórásba alfanumerikus bétasugárzást vegyítesz, akkor ez a hullámvegyület transzponálható kisebb elektrolízis-sugarakká, amelyekkel egy transzportívum-excénumból készült, maximum 4 liter átmérőjű kabin elretusálható egy hibridizált hipergammatikus orbitálpálya sugarára. Ha ezt leredukálod geostacionárius homogenizációra, akkor másodpercenként pontosan 6,273 ezred gravitonállandóval kerülsz hátrébb az időben. Tökegyszerű a dolog, otthon a pincében is megvalósítható, ha leárnyékolod a falait neutrínó-kloridátorral.
2015. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Többször venném a planck-energiát és a planck-hosszat még bennem fér a test azután negatív energiával tartaná össze.Két esélyes hiszen,ha egy adott energián belül csinálom akkor időutazás,ha meg sok-sok energia akkor pedig bébi univerzumot hozzunk létre.
2015. jan. 25. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Innen kezdve ezotéria kategória.
2015. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!