Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hát oké, értem én, hogy...

Hát oké, értem én, hogy nagyon lent van a léc, de hogy ennyire?

Figyelt kérdés

[link]


Mit tanulnak azok az emberek akik ezt képesek kipróbálni hogy tényleg működik-e? Ki like-olja az ilyeneket? Mi a ... Inkább nem is szólok hozzá.



2014. okt. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tanulnak azok az emberek akik ezt képesek kipróbálni hogy tényleg működik-e?"

Semmit. A szüleik nyomják napi 8-10-12 órában a gyárba', esetleg valami irodai, szigorúan a természettudományoktól elszakadt munkahelyen. De tök mindegy is, mert nem nagyon kommunikálnak egymással, a szülőnek az a jó, ha meló után hazaérve a gyerek békénhagyja, mert már eléggé fáradt. A kölök meg felnő a képernyő előtt, ahol sok okosat nem hall.

Utána iskolában olyan tanároktól tanulja a természettudományokat, akik szívük szerint mérnökök lettek volna, de ahhoz nem volt elég a pontjuk/tudásuk, tanárin meg nem volt olyan sok szívatós matek. A természettudományos koponyák legjava ugyanis nem megy tanárnak, hogy megalázó fizetésért kelljen elviselnie a KLIK ökörségeit és a halmozottan előnyös helyzetű Kolompár Winnetout. Maradnak azok, akik talán soha az életben nem voltak tisztában a választott tudományáguk alapjaival, de mivel vészes ütemben fogynak a természettudományos tanárok, áttapossák őket a záróvizsgán, menjenek Isten hírével.

Aztán ha meg is tanulják a szakmát, a gyerek úgysem figyel rájuk, mert az biztos hülyeség, amit a tanár mond, órán is netezik a telefonján és bámulja az ingyenenergiás-reptoidos-világvégés videókat, mert az legalább érdekes. A végeredmény nem lehet kétséges.

Amit itt látsz, nem más, mint egy jól felépített átverés. Valaki, aki ennél a szintnél messze okosabb, kitalálta, hogy lehet szívatni az ostobákat. Aki készítette, nagyon nem buta ember, mert úgy tudta összeállítani az elrendezést, hogy hihető legyen. Hurokba kötötte a hosszabbítót, adott neki áramot a piezóról - gondos lélekre vall az ilyesmi, rendesen megtervezte az álkísérletet. A baj csak az, hogy rengeteg hülye van, aki be is dől neki.

2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi, mint a FB-on terjedő "így fűts fel egy egész szobát egy mécsessel és egy virágcseréppel" videó.


Annak is nagy sikere van... No comment.

2014. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják média kommunikációnak.

Ez egy gyönyörű tudomány.

Logikai montázsokkal tele. Fantasztikus.

A kép minősége is profin "ál-amatőrre" van állítva. Ma már egy 15ezres telefonnal jobb videót lehet készíteni. Szóval szerintem ez igenis profi munka volt.

2014. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
0%
Ezt kb. úgy lehet "profi munkának" nevezni ahogy egy tömeggyilkosságot.
2014. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy trükkfelvételt tömeggyilkossághoz hasonlítani szerintem pszichológiai eset. Keress fel egy orvost, amíg ingyenesen kaphatsz erre kezelést! Jót fog tenni, ah elmész (nekünk is).
2014. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces, ügyesen megcsinált kis videó.


"Inkább nem is szólok hozzá."

Akkor miek tetted fel a kérdést?

2014. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én pl. már az első tíz másodpercnél azt sasoltam hol van benne a trükk, konnektorba van-e bedugva vagy szét lett kapva és valami akuval megy.

Bűvészmutatványt se azért néz az ember, mert elhiszi, hogy a másik tényleg tud random nyulakat varázsolni egy kalapba.


Aki meg beírta, hogy "kipróbálta", az meg nagy valószínűséggel egy méteres hegyitroll. Üdv az interneten.

2014. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
#5 "Remekül" fogtad az üzenet lényegét.... :)
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!