Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogy részegen...

Miért van az, hogy részegen teljesen normálisan tudok gondolkodni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval... Tompulnak az érzékeim, egyre rosszabb lesz a mozgáskoordináció (míg végül az egyenes járás, vagy maga a járás is nehéz lesz :D), és hallom a hangomon, hogy nem tudom tisztán kiejteni a szavakat... Ugye a szokásos dolgok, de mindezek ellenére teljesen normáisan tudok gondolkozni, hozzászólni a témához (mégha beszléni nehéz is :D de tartalmilag értelmesen), stb... Másokkal is előfordul?
2014. szept. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt te gondolod magadról ?
2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tévedés útján a tapasztalatlan
2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, ezt én is tapasztalom, sőt, a legjobb hipotéziseim akkor jönnek, amikor józanodófélben vagyok!
2014. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Tény, hogy egy bizonyos alkoholszinten az ember (hát egy végtelenül buta ember nem feltétlenül) erősen filozofikus hangulatba tud esni.

De ez nem jelenti azt, hogy akkor tényleg minden gondolata valóban azon a minőségi szinten van, amilyennek akkor, részegen hiszi.

Teszteld le.

Amikor bepiálva világmegváltó gondolataid támadnak, jegyezd fel őket. Írd le.

Aztán másnap, józanon olvasd vissza.

Tutira minimum a felét ki fogod húzni, sőt legszívesebben letagadnád, hogy tőled származott.

A módosult tudatállapotnak vannak "előnyös" és "hátrányos" aspektusai. Ez minden tudatmódosító szerre vonatkozhat.

Nézd csak Rimbaud és Verlaine verseit, vagy a Doors vagy Jimmy Hendrix zenéit. :)

2014. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!