Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kihalnak a férfiak?

Kihalnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom nagyon hülyén hangzik a kérdés, amikor én nem rég olvastam egy cikket erről én is csak néztem,h hülye az aki ezt írta? De utána olvastam és találtam pár érdekes dolgot. Gimis vagyok még és nem biosz szakos szóval annyira nem értek az ilyesfajta dolgokhoz :D de valami olyasmit írtak,h a NAGYON NAGYON távoli jövőben (röpke 5 millió év) az Y kromoszóma eltűnik, és így "kihalnak a férfiak" (hogy ez milyen hülyén hangzik :D) ebben mennyi realítás van? Amúgy sokan írták kommentekben, h ha a férfiak kihalbnak akkor a nők is, az emberiség is de azért nem teljesen :D már ma is vannak sperma bankok ahol sok-sok apatejet tárolnak hosszú időn keresztül. 5 millió év múlva ha az emberiség még életben van, már biztosan megoldották ezt a kérdést. Lecsapolnak minden férfit mondjuk évente kétszer, és azokat még klónozzák :D

Na de ez már baromság, bocsánat. Szóval a lényeg: tényleg eltűnhet az Y kromoszóma és ha igen, miért?



2014. jún. 25. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen ez is előfordulhat.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5kk év - ennyi idő elteltével való jóslásoknak van realitása??
2014. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nincsenen
2014. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!