Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tudok magáncélú kísérletez...

Hol tudok magáncélú kísérletezésre tanulói vegyszereket, valamint eszközöket beszerezni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:49
 1/5 Tomcsó ***** válasza:

lehet kapni néha nagy üzletekben, kísérletező szetteket, ezt ajánlom mert azzal se nem robban le a kezed, se nem savazod le a szemed.

Persze lehet venni vegyszeres boltban, alapvető kellékeket, de ha nem tudod, hogy van ilyen akkor gondolom nincs ilyenekben tapasztalatod, szóval nem ajánlom ezeket az üzleteket.

2013. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez 100%-ban a saját magam szórakoztatására kéne, mivel az órákon ilyen nincs, és nekem hiányzik, nem áll szándékomban eszetlenségből maradandó károsodást okozni magamban. (17)
2013. aug. 24. 08:45
 3/5 Tomcsó ***** válasza:

ha ennyire érdekel, jövőre menj vegyésznek és ott a könyöködön fog ez kijönni.

Egyébként amik vannak középsulis kísérletek azok is el tudnak fajulni, szóval csak ésszel tényleg. Nem ajánlom képzettség és mélyebb ismeretek nélkül!

2013. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

Én régebben valamilyen gyógyászati segédeszköz és felszerelés szaküzletben vettem felszerelést. Kísérletezésre pedig a patikában beszerezhető anyagokat javasolnám, azokkal nem valószínű a sérülés.

2013. szept. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #3,ha hiszed, ha nem, pont ez a tervem :)
2013. szept. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!