Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintem olyan, hogy "örökké,...

Szerintem olyan, hogy "örökké, " meg "mindíg volt", nem létezik. Szerintetek a tér hogyan keletkezett,? Vannak határai? Örökké létezni fog?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 01:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkozom ezen esténként az eget bámulva. A válaszok biztos hogy az emberi elme felfogó képességének határát súrolják...
2013. máj. 8. 01:41
 2/16 Wadmalac ***** válasza:
80%

Olvass Hawkingot.

#2 szerint meg olvass Bibliát.

Számomra Hawking hitelesebb forrás. :D

2013. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Hokingot is Isten teremtette.

Nyertem !

2013. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

"a tér hogyan keletkezett?"

Az események feszítik ki a tér-idő hálót.

A többit később, még egy nézem az eget pár évezredig hanyatfekve a mezőn.

2013. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*még nézem
2013. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szeretem steven hawtingot :)
2013. máj. 8. 08:19
 7/16 Antimod ***** válasza:

Ezek jó kérdések.

A 3D-s tér valószínűleg keletkezik és elpusztul, de ha ez ciklikus (azaz több "ősrobbanás" követi egymást), akkor lehet örökéletűnek nevezni.

Ezen kívül nem ismerjük a többi létezési formát, nem valószínű, hogy csak 3 dimenziós létezési tér van, vagy egyáltalán abból is csak egy. Ezekre más szabályok is érvényesek lehetnek.

Az ember még ott sem tart, hogy a saját világára le tudná vonni ezeket a következtetéseket megfellebbezhetetlenül, mit kezdjen akkor az azon túlival? Haladunk, de lassan.

2013. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Howkingot nem az anyja szülte?

Csak mert tudtommal isteni parancs helyett egy hímivar- meg egy petesejt alkotta meg, mint mindenki mást.

2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8as. howking is olyan mint einstein volt. sok sok emberöltővel megelőzte a korát. tisztelem, becsülöm a tudásáért. ez nem olyan tudás, amit megtanulsz könyvből és tudod. ő írja a könyvet.. még sokat fogja emlegetni az emberiség a távoli jövőben..
2013. máj. 8. 09:29
 10/16 Antimod ***** válasza:
Hawking és Einstein is úttörő, de egyikük sem tévedhetetlen.
2013. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!