Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Erről a cikkről mi a véleménye...

Erről a cikkről mi a véleményed? (hir. Ma)

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 30. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez egy baromság. volt idő amikor elgondolkoztam de, amit néha látsz a repülők után az teljesen normális dolog, wikin utánaolvashatsz. [link]


ezt elég sokáig nyomták, hogy jaj hogy miaz hogy a kondenzcsíkok nagy felhőkké alakulnak meg hogy mér nincs csak néha ezek mögött. A többi része a cikknek meg simán egy koholmány eköré az őrület köré sztem.


A másik hogy semmi értelme nem volna így szép lassan mérgezgetni az embereket. Azt vagy úgy csinálod hogy boom, kiirtod a lakosság felét, és max megpróbálod balesetnek álcázni, vagy sehogy. A várható életkor meg sztem még mindig folyamatosan nő.

2013. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kezdem unni az összeesküvés elméleteket.

Ha a népesség csökkentése a cél, akkor miért az ún. "jóléti" társadalomhoz" tartozó országok felett látják mindig ezeket a gépeket? Hiszen azokban az országokban amúgy is fogy a népesség. Ráadásul ilyen eszközökre csak a gazdag országoknak fussa. Nem hinném, hogy a saját adófizető népe ellen vetne be bárki ilyent, hiszen a kieső adók és a betegségek kezelése sok-sok hiányt okozna a költségvetésben. Ha létezne is ilyen, akkor tuti a fejlődő országok kapnának belőle. Nem néztem meg a videót, de ha tippelni kell, akkor a sok tartály a gépen az nem permetes tartály. A gép gondolom tesztrepülésre készül, a tartályokban lévő vízzel helyettesítik a jövőbeni utasok súlyát.

2013. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy marhaság. Csak meg kell nézni, kiknek a csatornáján van még feltöltve...

Ha meg véleményeket akarsz, olvasd el a videó alatti kommenteket, van bőven. Akik az ottani kommentelők közül a itt is szoktak válaszolni, úgysem fognak mást írni...


Megjegyzem, mióta megnyitottam a linkedet, azóta nincs hang a YouTube-videóknál máshol sem, és nem lehet megszüntetni az elnémítást. Több, mint gyanús... :D

2013. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana egy kicsit gondolkodni is. Ha szennyezik a levegőt, attól nem csak a "nép", hanem a gazdagok, a politikusok is betegek lesznek. Sőt! A légkörből a szél több ezer kilométerre is elfújhatja. Akkor a "küldők" saját magukat is megmérgezhetik!

Ennyi ostobaságot józan ember nem hisz el.

2013. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Az a lényeg, hogy lehessen rémüldözni!

Az emberek szeretik az összeesküvés elméleteket, mert egyrészt "bennfentesnek" hiszik magukat (hiszen biztos forrásból értesültek valami olyan dologról, amiről mások nem), másrészt igazolva látják azt a véleményüket, hogy a kormányok, közhivatalok gonoszak, és az emberek ellen cselekszenek.

Csak körül kell nézni az Interneten, és rengeteg hasonló témát lehet találni. Megtudhatjuk, hogy a gonosz amerikai kormány hogy szervezte meg az ikertornyok lerombolását, hogy hogyan irányítják mindenféle titkos társaságok a világot, hogy bizonyos népcsoportok hogyan veszik át az uralmat az élet minden területén, hogy a földönkívüliek már régóta emberalakban köztünk járnak, hogy lehetséges a fénysebesség túllépése, de ezt letagadják az emberek előtt, és hogy a Nibiru igenis a Föld felé száguld, csak a NASA lefizetett mindenkit, hogy ne keltsenek pánikot. Soha nem járt ember a Holdon, mert az űrutazásokat a nevadai sivatagban vették filmre, hogy számtalan örökmozgót készítettek már, de az ellenérdekelt tudomány képviselői megsemmisítették mindet.


Az a baj, hogy ezek az elméletek egyébként értelmes embereket is megszédítenek, lásd Széles Gábor (nagyvállalkozó, a Magyar Gyáriparosok Országos Szövetségének elnöke) most éppen vákuumenergia-megcsapolással akarja fellendíteni Magyarország gazdaságát - pedig rá nem lehet azt mondani, hogy hülye ember lenne. (Legalábbis eddig azt hitem.)


Ez a cikk is csak egy újabb hasonló összeesküvés-elmélet.

2013. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a neten több tucat ezzel a témával foglalkozó írás van.Ezek között némelyik évekkel ez előtt íródott.Már most ha mindaz igaz lenne amit a cikkben leírnak már rég törölték volna ezeket a világhálóról.

Mellesleg a kondenzcsíkok fennmaradási ideje és szélessége a széliránytól és a szélerősségtől is függ.Amúgy a kondenzcsík olyan 3000 m felett szokott kialakúlni ha permeteznének nem hinném hogy ebből a magasságból tennék.

A kormányoknak nem lenne nyereséges az egész (magyar ország meg az elmondások szerint amúgy is a népesség csökkenésével küzd,már ami ebből igaz,úgyhogy itt végkép értelmetlen lenne az egész.) Kína felet még soha nem láttak chemetrail csíkokat pedig ott a túlnépesedés a gond.

Az egésznek nincs semmi értelme és valóságalapja csakis a pánikkeltést szolgálja.

2013. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A véleményem leírtam a videó alatt.

G.

2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!