Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik ennyire elfogultak a fizika irant mint en?

Figyelt kérdés

Egyszeruen imadom a fizikat, minden reszet, teruletet, de foleg az atomfizikat, atommagfizikat, kvantumfizikat.

Leadtam a jelentkezest, elsonek az Eltet, majd a Szegedit jeloltem be, de meg bizonytalan hogy bejutok-e. Ezt csak mellekesen jegyeztem meg, a lenyeg hogy egy nagyon nagy elhivatast erzek a fizika irant, ugy erzem, muszaj azt tanuljak tovabb, minden idomet fizikaval tudnam tolteni, szoval magam is elcsodalkozok, de egyben nagyon orvendek, hogy ennyire megszerettem es ennyire meg szeretnek erteni mindent.

Valaki aki hasonlo helyzetbe van? :)



2013. márc. 5. 14:12
1 2
 11/16 Wadmalac ***** válasza:

Kicsit higgadtabban (nem óhajtok én se sértegetni senkit):

Csak azért reagáltam, mert szerintem nincs igazad, némiképp a kérdezőt óhajtottam védeni.

Ha utcán vernek gyereket, abba is beleavatkozok, hiába nem az én gyerekem.

:)

2013. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Wadmalac:

Nem értem miért nem tudsz leszakadni rólam kisgyerek, a bizonyítási komplexusodhoz keress valaki mást, aki a te szinteden van.

Amúgy bevallom: jót mosolyogtam rajtad :).

2013. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wadmalac ***** válasza:
Tévedtem, nem volt túl durva a reakcióm. Sőt. Az ilyen lexarlak stílusúak mint te nem érdemelnek mást.
2013. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Doruss ***** válasza:
100%

Én leginkább a kémiával kapcsolatban érzem ugyanezt. Én azért vagyok oda, de a fizikát is szeretem. Ez utóbbiért egyébként mindig hülyének néznek. Amikor nem azon gondolkozom egy utcán sétálva, hogy mit látok a kirakatokban, hanem azon, hogy hogyan működnek körülöttem a különböző természeti jelenségek, stb.

És én is örülök, hogy szeretem a természettudományokat, mert sok ember azt sem tudja, miből marad ki azzal, hogy utálja őket. És örülök minden embernek, aki hozzád hasonlóan fogja fel :))

2013. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"A tudomány kizárólag fizika: minden más csupán bélyeggyűjtés." - Ernest Rutherford.


Milyen irónikus, hogy ezek után Kémiai Nobel-díjjal jutalmazták munkásságát :D

2013. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tom Benko ***** válasza:
Ha azt vesszük, a kémia a fizika részhalmaza. :)
2013. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!