Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ívóvízbe miért kerülnek be...

Az ívóvízbe miért kerülnek be a hormonok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 09:56
1 2 3
 21/25 Wadmalac ***** válasza:
Minek írjam, tudod. :D
2013. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyenge riposzt volt. :P

Nem volt elég bátorságod leírni, hogy igenis a 3. opcióra gondoltál, nem merted vállalni a következményeket; de azért olyan tessék-lássék jelezted, hogy merész fickó vagy, csak hogy tiéd legyen az utolsó szó. Hát nem. :P


Ha pedig mégis le mered írni, akkor tovább gondolkodom azon, melyik ismerősöm örülne egy szép, csíkos mintázatú vadmalacbőrnek a nappalija falán... :P

2013. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Wadmalac ***** válasza:

Nesze, épphogy csak itt vagyok, máris vetkőztetni akarnak. :D


A kommentbátorságról: az bátor ember, aki átóvakodik az aknamezőn. De aki nekiáll ott szteptáncot járni, az nem bátor, az hülye. :D

2013. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Khm, khm, nem is tudtam, hogy a "megnyúzás" és a "vetkőztetés" szinonimák... :O

Bár végül is lehet, mert fogalmazhatunk úgy is, hogy lekerül rólad a csíkos bundakabátod. :D


Ezt a szabályt pedig mostanában találtam a neten valahol, ajánlom szíves figyelmedbe:

"Ha egy nővel vitatkozol, az pont olyan, mintha letartóztatnának:

1. Jogodban áll hallgatni.

2. Minden, amit mondasz, később felhasználható ellened."


:DDD

2013. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Wadmalac ***** válasza:
Valahogy éreztem, csak a rövidebbet húzhatom. :)
2013. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!