Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ívóvízbe miért kerülnek be...

Az ívóvízbe miért kerülnek be a hormonok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 09:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jelentőség, valóságosság:


[link]


[link]

2013. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a vízben visszamaradt női hormonok valóban mellnövekedést okoznának, akkor a plasztikai sebészek egy része már lehúzhatta volna a rolót, a "mellnagyobbító varázskenceficék" gyártóival és forgalmazóival együtt. Hiszen egyszerű lenne a recept: fogamzásgátló szedése és / vagy napi x liter víz fogyasztása.

Ezért én is arra szavazok, hogy az 5-ösnél inkább a sör a ludas.


Wadmalac, te is bánj csínján azzal a sörrel, mert így elég esélyes, hogy a jelenlegi "tüneteiden" kívül majd nemsoká elgondolkozhatsz azon, mekkora méretű cickótartót vegyél. ;)

2013. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Wadmalac ***** válasza:

#13:

Személyes sörfogyasztásom kimerül kb. havi 1 üvegben, úgyhogy még nem pánikolok. :D

Mindenesetre a csapvíz sem nagyon lépi túl ezt a mennyiséget.

Megelégszem a saját szervezetem ösztrogén-termelésével.

:D

2013. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Amúgy csak gondoljatok bele mi lenne, ha a homeopátia egy vagy két "tétele" működne. Óriás mellek mindenkinek.
2013. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

@ Wadmalac:


Már nagyon unom ezt a poént, de most miattad kénytelen vagyok ismét leírni:

A nevem Wooster. Berta Wooster. :D


A két válaszod ellentmondást tartalmaz.


Havi egy üveg sör nem minősíthető soknak. Ebből következőleg nem a sörrel elfogyasztott női hormonok miatt beszélsz h.lyeségeket, úgyhogy esetleg érdemes lenne alaposan utánajárni a probléma igazi okának. És nem is a női hormonok miatt vezetsz pocsékul. :P

(Nem mellesleg "Ön dönt: iszik vagy vezet".)


A másik lehetőség, hogy csak próbáltad szépíteni a csúf valóságot (= nagy mennyiségű sör fogyasztása). Ez esetben a megvásárlandó cickótartó mérete majd kiderül a jövőben; az anyagra nézve mindenképp valami természeteset javasolnék (pamut, selyem). A szín ízlés kérdése, talán a fehér a legáltalánosabb. De mit szólnál mondjuk egy gyönyörű sötétlilához vagy egy szexi feketéhez? :D

2013. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Wadmalac ***** válasza:

Ms. Wooster:


:D

A sör+vezetés stb. helyzetszerűen módosított poén volt. Nem tükrözi a saját sörfogyasztásomat. De mit védekezek, ott a megengedő HA. Ha sok sört iszok. De nem iszok. :D


Többiek: bocs az offért, de a mundér becsülete megkívánta. :)

2013. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Wadmalac ***** válasza:
....ja és fehér csipkéset. Köszi. :D
2013. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Vártam, hátha valaki panaszt jelent be az offok miatt, de mivel sehol senki, hát válaszolok. :)


Az a szerencséd, Wadmalac, hogy mivel olvastam a témában egy gyönyörű, hosszú és alapos válaszodat, hát tudom, hogy te személyesen nem nézed le a nőket. Ezért most nem linkelek be neked fehér csipkés fehérnemű-kollekciókat válogatás céljára. :)


Azért máskor csak óvatosan kezdj el "poénkodni", mert adott esetben megint résen leszek ám. Tudod, a mundér becsülete megkívánja. ;)

2013. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Wadmalac ***** válasza:
Egeeen. Az ördögnek is azért piros a szeme, mert nem alszik. :D
2013. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

És ez most hogy jön ide? Hasonlat saját magadra, tekintettel arra, hogy hajnali 6 - 7 között már itt szoktál lógni a GYK-n? Vagy épp most mégis túl sok sört ittál? :P

Le ne merd írni a 3. opciót, mert akkor neked annyi... :DDD

2013. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!