Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A férfiak azért okosabbak,...

A férfiak azért okosabbak, mert a neokortexükben több neuron van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sokféleképpen lehet mérni és sokféleképpen lehet elnevezni, de ha valahogy elnevezzük és valamiféle teszttel mérjük, akkor egyértelmű különbségek adódnak számos területen. A férfiak jobbak lesznek sok intelligenciához köthető területen, a nők meg sok érzelmi intelligenciához köthető területen. De a kérdést azt hiszem senki nem akarja sem neurobiológiai sem semmilyen más tudományos szempontból senki sem kommentálni.
2013. márc. 4. 20:05
 22/25 Wadmalac ***** válasza:
100%
2013. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek sajátos nézetei vannak a tudományról, lehet, hogy azért nem akarja senki az ő tudományos szempontjából kommentálni.
2013. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az égvilágon semmilyen nézetem nem derülhetett ki a kérdésemből. Neked sajátos nézeteid vannak a szövegértelmezéssel és a logikával kapcsolatban.
2013. márc. 6. 11:49
 25/25 anonim ***** válasza:

@ Karbonát:


Tekintettel arra, hogy te 15 évesen ott kezdődsz reál tantárgyakból, ahol én már rég befejeződtem, minden tiszteletem a tiéd.


Viszont itt most egyik napról a másikra ellentmondásba keveredtél önmagaddal:

"Szerintem is okosabbak." - jelentetted ki a 3. sz. alatti válaszodban 03. 03-án 18:33-kor.

Ezzel szemben:

"Bár nem gondolom,hogy a nyelvtudásban meg lehetne állapítani,kinek megy jobban.Ugyanolyan dolog,mint az,hogy ki az okosabb." - állítottad 03. 04-én 17:52-kor.


Bár ezt tekinthetjük fejlődésnek is, mivel tegnapelőttig még úgy gondoltad, hogy a férfiak okosabbak, azóta pedig már úgy véled, ez nem állapítható meg. Lehet, hogy legközelebb már elismered, hogy a nők okosabbak. :D


Remélem, az okos válaszok (linkek) elég meggyőzőek (mindenkinek).


Annak pedig, hogy több férfi tudós (és feltaláló) van, megvannak az okai. Ha 5-nél többet is akarsz tudni, Google a barátod. ;)

2013. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!