Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tiroxin termelődést hogyan...

Tiroxin termelődést hogyan lehet fokozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok jódot kell enni, stb, de hogy pontosan, mivel lehet bevinni, hogy lehet még jobban folozni, hogy fogyjak vele?
2013. febr. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan ? A magas tiroxin szint pl. a Basedow kór egyik jele lehet , de az agyalapi mirigy tumoros megbetegedésének is lehet a jele (TSH) . Ingerlékenységgel , idegességgel , laza széklettel , szapora szívveréssel jár együtt . Próbálj meg másként lefogyni !!!
2013. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végül is, a rákkal is le lehet fogyni...
2013. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doruss ***** válasza:

Ne haragudj, de ez őrültség. Ettől nem fogsz lefogyni. Ha túlműködik a pajzsmirigy és sok a tiroxin, többek között Basedow-kór jöhet létre, és akkor nem leszel szép. Kidülled majd a szemed és beesett leszel.

Mondjuk ha sok jódot eszel, nem hiszem, hogy lehet nagy gond, bár ha túladagolod, az biztos nem egészséges. És ez megint milyen őrület, hogy ezzel fogyjunk le? A testsúly növekedését ill. csökkenését sok minden befolyásolja, ha egészséges vagy, egyetlen folyamat megváltoztatásával nem lehet csodákat tenni.

2013. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már MINDENT próbáltam!

Egyáltalán nem ettem, és edzettem, amíg össze nem estem

Teljesen helyesen táplálkoztam, mindent ettem, amire szükségem volt, zöldség, fehérhúsok stb, számoltam a kalóriát

Rakat idióta fogyókúrás diétát kipróbáltam

Elmentem több étkezési tanácsadóhoz.

És SEMMIT nem sikerült fogynom, vagy egyszer volt, amikor kínkeservesen lefogytam nyolc kilót, és karácsonykor, amikor merészeltem Szenteste egy karácsonyi vacsorát megenni, és egy hétig nem mentem el edzésre, egy hét alatt NYOLC kilót visszahíztam!!!

Tényleg mindent próbáltam, de egyszerűen semmi nem történik, sem akkor, amikor teljesen jól eszem és edzek, sem amikor ájulásik éheztetem magam.

Már egyszerűen nem tudok mit csinálni, mert minden hiábavaló

2013. márc. 1. 19:24
 5/6 A kérdező kommentje:
És igen, tudom, hogy Basedow kór, meg szívdobogás stb, az orvisi egyetemre fogok jövőre járni, de egyszerűen már nem tudok elkeseredésemben mit kitalálni
2013. márc. 1. 19:25
 6/6 anonim válasza:
menj el gasztroenterológushoz,mert ha ilyeneket csinálsz és nem fogysz akkor valami gáz van szerintem!!én a helyedben addíg kergetném az orvosokat amíg ki nem derül mi van
2013. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!