Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi van ha ásunk ásunk és ott...

Mi van ha ásunk ásunk és ott vagyunk a föld másik felén? :O

Figyelt kérdés
Értitek ha pl Kínába kijukadok ott lefogok esni vagy vissza esek?
2013. febr. 26. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tíz métert sem tudnál leásni, nem tizenezer kilométert...
2013. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"de tegyük fel nem lenne ott a magma..akkor mi lenne?"


Akkor nem lenne hol ásnod. És ha Kínába akarsz a magmán keresztül elérni, akkor hosszú ásásra készülj.

2013. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Doruss ***** válasza:
Érdekes gondolat. Szerintem miután elértél a Föld középpontjába, csak ott lennél, lebegnél totál súlytalanul. Aztán ha ki akarnál jönni, akkor fölfele kéne jönnöd ahhoz, hogy visszagyere, illetve másik irányba, gravitáció szempontjából fölfele kéne ásnod és úgy kijutni. Csak azt nem tudom elképzelni, mi lenne a földdel, vagyishát azzal az anyaggal, ami a földkéreg alatt van. Azt hova tennéd útközben? :D
2013. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
vinnék magammal szivattyút és kidobálnám :D
2013. márc. 4. 15:37
 15/15 anonim válasza:
olvasgattam végig a kommenteket és hogy ha meglenne oldva hogy ne legyen láva a föld középpontjában és a kiásott "szutyok eltakarítása akkor a föld középpontjátol felfelé kéne ásni,, ami ugye problémás..így elgondolkoztam hogy ahol elkezdtem lefele ásni ott valaki beküldene utánnam egy nagy marha valamit amivel átlehet tolni a föld további szakaszain tehát gyakorlatilag állok rata és lassan tolna hogy tudjak felfele ásni.. namost ez kivitelezhető?
2015. júl. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!