Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy mukodık ez a talalmany?

Hogy mukodık ez a talalmany?

Figyelt kérdés
Van a youtubon egy video( tobb ıs) '' free energy generator'' mılyen elven mukodig a szerkezet es honnan nyeri az energiat. A tudos egy sima hosszabito dugolyat visszadugja a hosszabito sajat nyilasaba, majd egy piezo gyujto szikrajaval energiat kreal amive mukodik a hajszarito is de nem tudom meddig.

2013. febr. 17. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy, ahogy a videó megnézése után gondolja az ember. Van benne valami turpisság, valahol valami be van dugva a hálózatba és onnan szedi az energiát, nem a szikráztatóból.

És a bemutató ember semmiképpen sem TUDÓS. Inkább illuzionista.

2013. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a hosszabbító a "földből" kapja az áramot, tehát amit te látsz padlót az csak egy asztallap, és azon át van behúzva a kábel a hosszabbítóba alulról. Vagy csak simán kiszedte a készítő utólag a kábelt. Ügyes trükk.

G.

2013. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
es ezeknek mi a haszon ebben a trukkben, hiszen nem a tv-ben szerepelnek?
2013. febr. 17. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:

A YouTube fizet a nézettség után is. Más részről jó lehet nézni a sok szerencsétlent, amelyik ki is próbálja...

G.

2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki felteszi a youtubra az nem lathatja azokat akik kiprobaljak, es az asztallapon sem lehet atvezetve mert sokszor felemelte a videon a hosszabitot es nem volt alatta semmi...
2013. febr. 17. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a "Nekem miért nem működik?" kommentek elég árulkodóak. Másrészt amit írtam csak egy tipp volt. Link nélkül ennyit tudtam mondani.

G.

2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok koszonom!
2013. febr. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!