Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mitől függ hogy milyen hangja...

Mitől függ hogy milyen hangja van a pukinak?

Figyelt kérdés
:D
2011. szept. 18. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A gáz fajtájától (buborékos, vs. egyben van a beleidben).

A segged pozíciójától (francia spárga vs. mingyábeszarok).

A segged nedvességétől (téli nap vs. fürdés, esetleg forró nyári nap).

A közegtől, amiben vagy (víz alatt vs. mount everesten)

Mehet kommenthuszárra!

G.

2011. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:
és persze a záróizmok feszességétől, seggluk méretétől is...
2011. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És persze attól is, hogy próbálod-e visszatartani. Ha igen, akkor biztos hangos lesz :D
2011. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:
83%

Én inkább úgy tapasztaltam, hogy a puki hangossága a körülöttem lévő emberek számával arányos.


Mennyi pihent alak van ezen a honlapon! Egy másik kérdezőt meg az foglalkoztatja, hogy miért büdösebb a zuhany alatt.

2011. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg függ azért a hátsó zsírral való töltöttségétől is. (Fokhagymasegg vs. hájsegg)

:D

2011. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, mennyi gáz jön ki egyszerre. Ha sok, akkor az rezgésbe hozhatja ott azt, aminek a pontos, latin nevét nem tudom, de az a rezgés akkor olyan lesz, hogy pont a hallható tartományba esik.

És valóban, a latin nevét nem tudom dolognak a nedvességtartalmától is függhet.

Nem vagyok ám biológus, ezt csak úgy gondolom, szóval ha biztosra akarsz menni, akkor inkább ne rám hallgass, hanem egy biológia tanszéken kérdezz meg egy professzort. De lehet, hogy inkább a biofizika valamelyik mellékága foglalkozhat ilyesmivel.

2011. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg érdekes lehetne egy disszertáció arról, hogy az emberi test milyen hangokat tud kiadni, amik a hallható tartományba esnek, na persze a beszéden kívül. Szóval a fogak csikorgatásától kezdve az említett pukis kérdésen, a bélműködésen, stb. át a csontok ropogásáig ezeket tényleg összeszedhetné valaki, aki a hallható rezgések keletkezésének módjaival (fizika) és a biológiai háttérrel is tisztában van.

Ha valaki írt már erről, jelezhetné nekem, mert érdekelne.

Előző voltam amúgy.

2011. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Srácok, ha valaki a fingásból szeretne szakdolizni, akkor szóljon, és bekapcsolódok. Megpróbálok létrehozni egy szelektív gázszenzort, ami kimondottan a finggázokat érzékelni :-). De kísérleti alanyként tudnék mintával is szolgáltatni. És nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen hangja van a héliumos pukinak.


A végén pedig megalapíthatjuk a fingológia tudományát :D


(Egyébként tudtátok, hogy a firefox-os helyesírás-ellenörző ismeri azt a szót, hogy finggáz!?)

2011. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem az első fingológia témakörében végzett kísérletem annak a tesztelése lenne, hogy mi történik ha meggyújtjuk. Szóval Pápua, jelentkezhetsz a laboromba.:)


Kár tényleg, hogy nincs ilyen tudomány (még), pedig lehet ez a jövő energiaforrása.

2011. szept. 19. 21:05
 10/10 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Égő gázokról jut eszembe:

[link]


A vicc megértéséhez tudni kell, hogy a szertár blognak régebben a tengerimalac volt a jele.

2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!