Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért kerülte el eddig minden...

Miért kerülte el eddig minden vihar Szegedet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy az ország többi részén legalább 7végén van egy kis lehűlés, vagy valami picit látványosabb villámlás stb... De Szegedet most is elkerülte. Ma egésznap néztem a radar képet az időképen és mi volt? Mindenhol átvonult kisebb / nagyobb vihar vagy csapadék felhő vagy valami, itt SEMMI!!!! Mintha lenne valami mágnes Csongrád megyénél és taszítaná el a viharokat!! Mikor lesz már valami jó kis nyári csapadék / vihar itt is???
2011. jún. 5. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nálunk itt Szolnok környékén sincs még csak eső sem,nemhogy vihar.Mindig jön a borulás,ijesztget,aztán sehol semmi.Arra tudok gondolni,hogy alacsony területen fekszünk mi is,ti is.
2011. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ablakon néztél már ki? Én Szeged környékén az utóbbi egy hétben minden nap láttam villámlást.
2011. jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha félre érthetően írtam. Hogyne néztem volna ki. Igazából egy kiadós esőre, vagy zivatarra gondoltam. Nézd meg jelenleg a radarképet!! Itt megy el mellettünk már megint egy nagy vihar!!
2011. jún. 6. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kerülte el mindegyik vihar szegedet. Nézd csak:


[link]


De ez is "nálatok volt" :


[link]


Szóval ne aggódj, azért arra is volt már néhány vihar, és bizonyára lesz is még ;)

2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én az idei viharokról beszéltem...



[link]



nézd meg most is mivan!!! Tiszántúlon mindenhol volt valami, csak megint Szegeden nem!!!!!!!!

2011. jún. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!